ADC Türkiye Tansiyon Aletleri

Tansiyon Aleti Profesyonel Klinik Tip ADC AD2 Modüler Teşhis İstasyonu

Diagnostik Modüler Profesyonel Tip Tansiyon Aleti

Diagnostik Modüler Profesyonel Tip Tansiyon Aleti ve dev bir marka olan ADC, 30 yılı aşkın bir süredir temel teşhis ürünlerinde bir dünya lideri olarak, yenilikçi kan basıncı teknolojisinin önde gelen geliştiricisi SunTech Medical® ile birleşerek ortaklık kurmuştur ve bu ortaklık sonucunda Yeni Nesil Modüler Diagnostik ADC ADView 2 Modüler Teşhis İstasyonu oluşmuştur.

ADC ADView 2 Diagnostik Modüler Profesyonel Tip Tansiyon Aleti ile aranılan tüm özellikler yakalanmış ve gözde bir ürün haline gelmesini sağlamıştır.

tansiyon aleti, profesyonel dijital tansiyon aleti fiyatlari, en iyi tansiyon aleti, profesyonel dijital tansiyon aleti,

Profesyonel Tip Tansiyon Aleti Ürün Özellikleri:

SunTech Medical destekli klinik dereceli Advantage ™ BP teknolojisi özellikli
Okunması kolay ve büyük ekrana sahip çağdaş, kompakt tasarım özellikli
Gerçek zamanlı doğrulama için manuel kan basıncı modu
Özelleştirilebilir ortalama mod seçenekleri
Elektronik veri transferi için HL7 mesajlaşma ile yeni nesil EMR sistem özellikli
Yerleşik Ethernet veya isteğe bağlı Wi-Fi ile ağ etkin özellikli
Daha uzun ömürlü pil ve daha hafif bir ağırlık için lityum iyon gücü kullanılmıştır
99 kayıta kadar dahili hafıza ile yükseltilebilir bellek özellikli
Daha genç hastalar için doğru ölçümler yapılmasını sağlayan Yeni Pediatrik Mod özellikli
ADView 2 hala ihtiyaçlarınız ile birlikte büyüyen tek gerçek modüler teşhis merkezidir.
Ürün almadan evvel kan basıncı ile başlayın ve satın alma sırasında sıcaklık veya pulseoksimetre seçeneklerini seçin; ADView 2’nizi tercihlerinizle tam olarak yapılandırılmış ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.
Sonradan istediğiniz zaman, yeni modüller ve aksesuarlar ekleyebilirsiniz.
Kullanıcı ekleyerek ürününüzle ilgili yükseltme işlemini zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

mekanik tansiyon aleti, pompalı tansiyon aleti fiyatları, manuel tansiyon aleti önerisi, klinik tip tansiyon aleti,

Profesyonel Tip Tansiyon Aleti Modül Seçenekleri:

1- Kan Basıncı Seçme Modülü

ADC ADView 2, bir düğmeye dokunarak otomatik tansiyon ölçümlerini kolayca yakalar.
Non-invazif kan basıncı ana ünite modülümüz, hem nabız hızı hem de ortalama arteriyel kan basıncı (MAP *) ile 30 saniye içinde görüntülenen osilometrik yöntemi kullanır.
Yedi mevcut manşet boyutu mevcuttur.
ADView 2, 3 yaş ve üstü hastalar için kullanılabilir.
Yetişkin Plus ve Large Adult Plus manşetleri standarttır.

tansiyon aleti manuel tavsiye fiyatları ne kadar analog ayarları dijital üst koldan ölçer basınç sensörü çeşitleri

2- Çok Yönlülük için Manuel Mod Seçeneği

Orijinal ADView, manuel mod sunan ilk tanılama istasyonuydu.
E-sphyg II’miz için bile daha önceden geliştirilmiş bir inovasyondu.
Bu, stetoskopunuzla kan basıncını manşet değiştirmeden geleneksel oskültasyon yöntemini kullanarak yakalamanıza izin verir
Manuel mod, aritmiler veya diğer karmaşık ihtiyaçları olan hastalarınız için önemli derecede çok yönlülük özelliği sağlar.

tansiyon aleti manşonu cuf düzensiz kalp atışı en iyisi elektronik garantili göstergeleri hastane tipi holter hemşire tipi, tansiyon aleti ile tansiyon ölçme

3- Sıcaklık Modülü

ADView 2’nize bir Covidien Filac ™ 3000 termometre modülü eklendiğinde, dört saniyelik bir süre içinde sıcaklık okuması sağlanır. Fahrenhayt ve Santigrat skalaları bir butona dokunarak değiştirilebildiği gibi; daha düşük aralıklar için bir Soğuk Mod ve prob için yerleşik, renk kodlu bir depolama alanına sahiptir. İsteğe bağlı renk kodlu bir rektal odacığı ve prob da aynı zamanda mevcuttur.

Sıcaklık modülünde Oral / aksiller prob ve kuyu (mavi) ve 20 prob kapağının kutusu mevcuttur.

4- Nabız Oksimetresi Modülü

Yaklaşık 10 saniye içinde arteriyel kan akışının oksijen satürasyonunu ölçmek için ADView 2’nize nabız oksimetre modülü eklenebilir. ChipOx Nellcor ™ uyumlu SpO2 modülü, ölçüm sırasında nabız atış hızı sinyal gücünü gösterir ve yeniden kullanılabilir parmak klips sensörü ve 8 fit kablo ile birlikte gelir. İsteğe bağlı bir pediyatrik / çok-alan sensörü de aynı zamanda mevcuttur. Alternatif olarak, Masimo SET® SpO2 modülü yükseltmesini seçebilirsiniz.

SpO2 modülünde yetişkin parmak sensörü ve 8 fit uzatma kablosu mevcuttur.

ADView 2 hala ihtiyaçlarınız ile birlikte büyüyen tek gerçek modüler teşhis merkezidir. Satın aldığınız sırada sıcaklık veya nabız oksimetre seçeneklerini seçerek; ADView 2’nizi tam olarak yapılandırılmış ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra istediğiniz zaman, yeni modüller ekleyebilirsiniz.

tansiyon aleti, profesyonel dijital tansiyon aleti fiyatlari, en iyi tansiyon aleti, profesyonel dijital tansiyon aleti, tansiyon aleti manuel ölçüm nasıl yapılır, en doğru tansiyon ölçümü nasıl yapılır,

ADView 2 Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

S. Şarj edildikten sonra, pil ne kadar süre çalışır?
C. Tam olarak şarj edildiğinde, ADView 2, yeniden şarj edilmeden önce 200 ölçüm döngüsü (BP, sıcaklık ve SpO2 ölçümleri) için dahili batarya gücünde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Pil sembolünün sadece alt kısmı aydınlatıldığında, kalan yüzde 11 ila yüzde 40 arasında pil gücü vardır.

S. ADView 2 otomatik olarak kapanıyor mu?
C. Ölçümler alınmadığında veya düğmeler bir saat basılı tutulduğunda, cihaz otomatik olarak kapanacak ve düşük güç durumu olan Uyku Moduna girecektir. Bu kapalı kabul edilir.

S. Farklı bip sesleri ne anlama geliyor?
C. Çalışma sırasında kısa bir bip sesi, uzun bip sesi veya bunların kombinasyonlarını duyabilirsiniz.
Örneğin:
Bir uzun bip sesi (yaklaşık üç saniye), tansiyon ölçümünün başarılı sonu anlamına gelir.
Kısa bir bip sesi (yaklaşık bir saniye), güç açmanız veya kapanma işleminizin tamamlandığı anlamına gelir.
Başlat / Durdur düğmesine basarak bir tansiyon ölçümünü iptal ettiğinizde bir kısa bip sesi ve bir uzun bip sesi oluşur. İlk önce bir kısa bip sesi duyulur, daha sonra basınç manşondan tamamen boşaltıldıktan sonra, bir uzun bip sesi duyacaksınız.
Dört kısa bip, bir hata olduğu anlamına gelir.
Üç uzun bip sesi, ciddi bir donanım hatası olduğu anlamına gelir.

S. Bellekte kaç ölçüm kaydedilebilir?
C. ADView 2, 99 benzersiz ölçüm setini saklayabilir. 99. ölçüm kaydedildikten sonra, bir sonraki ölçümde “01” Hafıza Konumu Tanımlayıcısı etiketi bulunacak ve en son ölçümün üzerine yazılacaktır (ölçüm “99”). Tüm sonuçlar hafızadan temizlendikten sonra, Hafıza Konumu Tanımlayıcısı da “01” e geri dönecektir.

S. Modüller ve aksesuarlar daha sonra eklenebilir mi?
C. Kesinlikle! ADView 2 hala ihtiyaçlarınız ile birlikte büyüyen tek gerçek modüler teşhis merkezidir. Kan basıncı ile başlayın ve satın alma sırasında sıcaklık veya nabız oksimetre seçeneklerini seçin; ADView 2’nizi tamamen yapılandırılmış ve kullanıma hazır olarak göndeririz. Veya istediğiniz zaman, istediğiniz zaman yeni modüller ve aksesuarlar ekleyin. Kullanıcı genişletilebilir, bağla ve bağla yapımız, yükseltme işlemini zahmetsiz hale getirir.

S. İlk konfigürasyonun bir parçası olarak etkinleştirilmemişse EMR bağlantısı daha sonraki bir tarihte kurulabilir mi?
C. Evet, EMR ayarlarına Gelişmiş Yapılandırma Uygulaması aracılığıyla her zaman erişilebilir.

S. Gelişmiş Yapılandırma Uygulamasına nasıl ulaşırım?
C. Gelişmiş Yapılandırma Uygulamasına erişmek için önce aygıt sürücüsünü indirmeli ve yüklemelisiniz, ardından ADView 2’nizi bir mini USB – USB bağlantı kablosu kullanarak Windows tabanlı bir bilgi işlem cihazına bağlayın (bu kablolardan biri kan basıncına dahil edilir) ana ünite). Kablonun mini-USB ucunu, ADView 2 cihazınızın arkasındaki fişe ve USB ucunu bilgisayarınıza bağlayın. Ardından, bilgisayarınızın web tarayıcısını kullanarak, Gelişmiş Yapılandırma Uygulamasını başlatmak için http: //model260.local’a gidin.

S. MAP ölçümleri neden ekranda gösterilmiyor?
C. MAP’yi ölçme yeteneği, Gelişmiş Yapılandırma Uygulaması kullanılarak açılmalıdır. Fabrikada varsayılan olarak kapalıdır. MAP etkinleştirilirse, sonuçlar ekran ekranında kalp atış hızı sonuçlarıyla değişecektir. MAP sonuçlarının yalnızca Amerika Birleşik Devletleri dışında kullanım için doğrulandığını unutmayın.

S. Ekranda niçin kalp atış hızı verileri gösterilmiyor?
C. Eğer cihaz SpO2 sensörünü nabız frekansı kaynağı olarak kullanacak şekilde yapılandırılmışsa ancak sensör hastaya bağlı değilse, kalp atış hızı verileri ekranda görünmez. Sadece tire işaretleri görünecektir (veya MAP ölçümü etkinleştirilmişse MAP sonuçları).

S. ADView 2 şifreleme kullanıyor mu?
C. Evet, ADView 2 temel üniteden EMR sistemine uçtan uca SSL şifreleme sunuyor. SSL seçilirse, ADView 2 ve EMR sistemi arasında düz metin verisi aktarılmaz. SSL, Gelişmiş Yapılandırma Uygulaması kullanılarak seçilebilir. Daha fazla bilgi için, Gelişmiş Yapılandırma Uygulaması Kullanım Kılavuzunu indirin.

S. Wi-Fi tarafından aktarılan veriler şifreli mi?
C. WPA (2) Wi-Fi şifreleme, Wi-Fi üzerinden iletilen herhangi bir veri için kablosuz bağlantıda şifreleme sağlamak için kullanılabilir. WPA (2) şifreleme sadece aktarımın kablosuz kısmını şifreler; kablolu hastane ağındaki veriler şifrelenmemiş. Uçtan uca şifrelemeyi sağlamak için SSL kullanılmalıdır.

S. ADView’de saklanan veriler şifreli mi?
C. ADView 2’de bulunan veriler şifrelenmez, ancak şifre ve / veya şifreli iletişim kanalları ile korunur.

S. ADView 2’yi nasıl açarım?
C. Sadece ünitenin sol tarafındaki güç düğmesine basın. Cihaz her açıldığında Seçim Düğmesi etrafında mavi bir ışık göreceksiniz.

S. ADView 2, yenidoğanlarda kullanılabilir mi?
C. Hayır. ADView2, üç yaş ve üstü hastalarda kullanım için onaylanmıştır.

S. ADView 2 hangi tansiyon ölçüm yöntemini kullanır?
C. ADView 2, osilometrik yöntem kullanılarak otomatik BP ölçümlerini alır. Geleneksel oskültasyon yöntemini kullanarak bir stetoskop ile kan basıncını yakalamanıza izin veren bir manuel mod da mevcuttur.

S. Garanti ne kadardır?
C. ADView 2 tansiyon, sıcaklık ve SpO2 modülleri üç yıllık garanti kapsamındadır. Kan basıncı manşetleri iki yıllık garanti ile gelir. Masaüstü caddy, duvar montajı ve mobil stand iki yıl garantilidir. Aksesuarlar (örn. Sensörler, problar) 90 günlük bir garanti sunar.

S. Bir stres testi sırasında kan basıncını ölçmek için ADView 2’yi kullanabilir miyim?
C. ADView 2’niz hareket toleransı ile üretilmiş sağlam bir cihaz olmasına rağmen, stres testi sırasında kullanılması amaçlanmamıştır.

S. ADView 2’yi nasıl temizlerim?
C. ADView 2 sadece minimum temizlik gerektirir. Yumuşak ve nemli bir bezle ara sıra silin. Cihazı asla suya batırmayın veya temizleme sıvısı veya çözücüleri kullanmayın.

S. ADView 2 ile gelen manşetleri nasıl temizlersiniz?
C. Kullanımları arasında, manşet kılıflarını ve manşet iç kısımlarını tıbbi sınıf temizlik maddesiyle silin. Periyodik olarak, mesaneleri çıkarın ve manşetleri soğuk suda makinede yıkayın ve kurutun.

Diğer sorularınız için, lütfen firmamızı arayın.

tansiyon aleti manuel tavsiye fiyatları ne kadar analog ayarları dijital üst koldan ölçer basınç sensörü çeşitleri

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap