Cpap Bipap Uyku Cihazları

Philips Dorma 100 Uyku Apnesi Cpap Cihazı Nemlendiricili

Philips Dorma 100 Uyku Apnesi Cpap Cihazı Nemlendiricili

Philips Dorma 100 Uyku Apnesi Cpap Cihazı, CPAP uyku tedavisinde en iyi seçeneklerden biridir. Philips Dorma 100 CPAP cihazı, Philips’in kanıtlanmış kalitesini anlatarak maliyet tasarrufu sağlayan bir tasarımla imal edilmiştir.

Sessiz çalışma, fiyat uygunluğu, kullanımı kolay arayüz ve isteğe bağlı nemlendirici takviyesiyle hastaya büyük kolaylık sağlamaktadır.

Philips Dorma 100 Cpap Cihazı, pozitif havayolu basıncı uygulama sistemiyle, spontan soluyan hastalardaki obstrüktif uyku apnesinin tedavisinde etkin rol oynar.

cpap-cihazi-philips-dorma-100-urun-ozellikleri-uyku-apnesi-fiyatlari-nemlendiricili-isiticili-sgk-kapsamli

Farklı basınçlarla rampa özelliği sayesinde siz uykuya dalana kadar daha düşük basınçlarla tedaviye başlar, hastanın durumuna göre ayarlama sağlanır. Kullanıcılar 0 ile 5 arasındaki ayarları seçebilir. Her bir artış nemlendiricinin plakasına giden gücü arttırır.

Philips Dorma 100 Cpap Cihazı Nemlendiricili ön ısıtma sayesinde cihaz, tedavinize başlamadan 30 dakika öncesine kadar suyu ısıtıp bekletebilir ve solunumun kuru olmasını engeller.

Philips Dorma 100 Cpap Cihazında bulunan Flex teklonojisi sayesinde, kullanıcıların nefes alıp verme döngülerini algoritmik uyumla takip ederek, nefes alıp verme esnasında konfor sağlar.

Philips Dorma 100 Cpap Cihazı Philips2in üstün kalitesiyle bütünleştirilmiş olup, uyku apnesi tedavisinde pratiklik sağlamaktadır. Tümleşik ekran özelliği ile 7 ve 30 günlük ortalamalarını alır ve toplam terapi saatlerini gösterir.

Kalın, grafik ekran simgeleri, anlaşılması kolay operasyonel kontrollerin sağlanmasını kolaylaştırır. Kullanımının kolay olması kullanıcı dostu olmasını sağlar.

philips-cpap cihazi-dorma-100-isiticili-nemlendiricili-standart-uyku-apnesi-en-kaliteli-iyi-ucuz-nasil-nereden-satin-alinir-sgk-kapsamli

Sessiz çalışma özelliği ile uykunuzda sizi ve çevrenizdekileri rahatsız etmez.
Taşınabilir özelliği ile seyahatte büyük kolaylık sağlar.
Garanti kapsamına cihaz dahildir.
Tasarımı, üretim ve montajı ABD’de yapılmıştır.
Ebatlar: 181410 cm
Ağırlık: 1,53 kg.(Nemlendiricisiz)
Basınç aralığı: 4 ila 20 cm H2O
Rampa zamanı: 0 ila 45 dk (5 dakikalık artışlar)
Flex ayarı: 0 (Kapalı): 1 (Açık)
Başlangıç ​​rampa basıncı özellikli
Elektrik Gereksinimleri: 100-240 VAC, 50/60 Hz, 2.1 A
Nemlendirme: Syatem Bir Isıtmalı Nemlendirici ile Entegre
Nemlendirme modları: Klasik
Cihaz kurulumu: LED / klavye
Marka: Philips
Başlayan Rampa Basıncı: Hasta Uyarlanabilir
Boyutlar: 18 cm x 14 cm x 10 cm
Ağırlık: 1.53 kg (Nemlendiricisiz)
Filtreler: Köpük ve opsiyonel ultra-ince
Garanti süresi: 2 yıl

cpap-cihazi-philips-dorma-100-urun-ozellikleri-en-iyisi-isiticili-nemlendiricili-uyku-apnesi-fiyatlari-maskesi-istanbul

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap