Cpap Bipap Uyku Cihazları

Philips Respironics Dreamstation Cpap Pro Cpap Cihazı

Philips Respironics Dreamstation Cpap Pro Cpap Cihazı

Philips Respironics Dreamstation Cpap Pro Cpap Cihazı, hastaları güçlendirmek ve CPAP terapisini hastanın daha fazla benimsenmesini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

DreamStation pozitif hava yolu basıncı (PAP) uyku terapisi cihazları, uyku amaçlı olduğu için rahat ve kolay bir şekilde deneyimlenecek şekilde tasarlanmıştır. Hastaları ve bakım ekiplerini birbirine bağlayan DreamStation cihazları, kullanıcıların bakımlarını güvenle yerine getirmelerini ve bakım ekiplerinin etkili ve etkili hasta yönetimi uygulamalarının sağlamasını sağlar.

Geliştirilmiş Philips Respironics DreamStation Cpap Pro Cpap Cihazı ile hastalara daha iyi seçenekler sunarak; yeni gelişmiş menüler özelliği, verimli kurulum, kolaylaştırılmış hasta eğitimi ve geliştirilmiş genel deneyim sunmanıza yardımcı olmak için basitleştirilmiş bir görünüme sahiptir.
Ayrıca tam DreamStation menüsünü seçme seçeneğiniz mevcuttur.

 

philips-respironics-dreamstation-pro-cpap-cihazi-urun-ozellikleri-isiticili-nemlendiricili-uyku-apnesi-en-kaliteli-iyi-ucuz-nasil-nereden-satin-alinir-sgk-kapsamli-istanbul-anadolu-yakasi

 

Philips Respironics DreamStation CPAP Pro Cpap Cihazı Özellikleri:

• Sabit CPAP terapi modu
• C-Flex
• YENİ – Akıllı Rampa: 0 ila 45 dk
• YENİ – Performans Kontrolü
• Maske uygun kontrol
• Dahili hafıza
• YENİ – Bluetooth® ile uzaktan izleme çözümü
• Terapi etkinliğini izlemek için oksimetre modülü (isteğe bağlı)

Nemlendirme
• Oda ortamı tarafından kontrol edilen aktif nemlendirme
• Ön ısıtma nemlendiricisi
• Isıtılmış tüp (isteğe bağlı)

philips-respironics-dreamstation-pro-cpap-cihazi-urun-ozellikleri-en-iyisi-isiticili-nemlendiricili-uyku-apnesi-fiyatlari-maskesi-istanbul

DreamStation CPAP Pro Avantajları

• Günlük İlerleme Geri Bildirimi, bağlılık yolundaki ilerlemenin izlenmesine yardımcı olmak için hastaların gece kullanımının basit bir eğilimini gösterir.
• Standart bir entegre Bluetooth modülü dahil olmak üzere bağlantı ve uzaktan izleme seçenekleri
• Performans Kontrolü, kolay uzaktan sorun giderme için ev içi cihaz değerlendirmesini basitleştirir
• Ayrıntılı uyum raporları ile hastanın veri yönetimi

philips-respironics-dreamstation-auto-cpap-cihazi-pro-sgk-geri-odemeli-fiyatlari-satin-al-istanbul

DreamStation CPAP Pro özellikleri

Parça numarası – Açıklama
INX200S15 – SD kartlı DreamStation CPAP
INX200H15 – Nemlendirici ve SD kartlı DreamStation CPAP
INX200T15 – Nemlendirici, ısıtmalı tüp ve SD kartlı DreamStation CPAP

philips-respironics-dreamstation-pro-auto-cpap-cihazi-sd-kartli-urun-ozellikleri-uyku-apnesi-fiyatlari-nemlendiricili-isiticili

Özellikler

Terapi modları: CPAP
Terapi özellikleri: C-Flex
Flex basınç tahliyesi: 0 ila 3
Basınç aralığı: 4-20 cm H2O
Akıllı Rampa Süresi: 0 ila 45 dk (5 dk artış)
Başlangıç Rampa Basıncı: Hasta ayarlanabilir
Nemlendirme: Isıtılmış nemlendirme: Sabit, adaptif, ısıtmalı tüp modları, Isıtılmış tüp (isteğe bağlı)
Cihaz kontrolleri: Renkli LCD / kontrol tekerleği / basma düğmesi
LCD Arka Işık Kontrolü: Ortam Işığı Sensörü
Filtreler: Yeniden kullanılabilir polen ve tek kullanımlık ultra ince
Veri Depolama Kapasitesi (mininum): Ekran: uyumluluk 1 gün, 7 günlük, 30 günlük ortalama, SD kart> 1 yıl, Yerleşik: 6 aya kadar

 

Hasta Odaklı Tasarım

Zarif, şık, düşük profilli tasarımı ile hastaların terapi cihazında istedikleri en önemli özellikleri sunuyor. Küçük ve hafiftir, seyahat etmeyi kolaylaştırır. Kolay gezinme menülerine, öne yayan ya da yatağa otururken çalıştırılabilen, kolay temizlenebilen, tek parça nemlendiricili su haznesi bulunan, öne doğru bakan bir ekrana sahiptir.

philips-respironics-dreamstation-otomatik-cpap-makinesi-ev-tipi-maskesi-fiyati

 

DreamStation, PAP tedavisine başlayıp uzun süreli kullanımlarına devam etmelerini kolaylaştırmak için bir dizi araç içerir. EZ-Start, hastaların tedaviye yavaş yavaş alışmasına yardımcı olabilirken, SmartRamp, kullanıcıların baskıları azaltmak için uykuya dalmalarına izin verir.

Uzaktan sorun giderme, ev içi cihaz değerlendirmesini basitleştirir ve servis için iade edilen normal çalışan cihazların sayısını azaltmaya yardımcı olabilir. Hastalar, cihaz sorun giderme ile ilgili zaman ve hayal kırıklığını azaltmak için kolay cihaz kendi kendine teşhis aracını kullanabilir.

Entegre Bluetooth®, her cihazda standarttır ve isteğe bağlı Wi-Fi ve hücresel modemler, önde gelen CPAP markaları arasında en kapsamlı bağlantı seçeneklerini sunar. DreamStation’ın modüler tasarımı, her hasta için en uygun maliyetli seçeneği seçmenizi kolaylaştırır .

Yerleşik Bluetooth, DreamMapper hasta öz yönetim aracına kolay bağlantı sağlar. DreamMapper, hedefe yönelik araçlar, yardımcı videolar ve motivasyonu olan ve meşgul eden hastaları tutmak için sürekli geri bildirim sağlar. Hastalar, personelinizin çözme sürelerini kullanmadan hızlıca ihtiyaç duydukları yardımı alabilirler.

Her sabah hastalar, terapileri ile uğraşmaya motive etmek için yaptıkları ilerlemelerin bir özetiyle karşılanırlar. Ekran, gece kullanım saatlerinin basit bir eğilimini gösteriyor, ardından 4 saatten fazla kullanım süresi olan “iyi geceler” in son 30 gününün bir özeti geliyor.

Güçlü Encore Anywhere hasta uyum yönetimi yazılımımıza bağlantı, hastalarınızı izlemek ve yönetmek için bir dizi araç sunar. Aderans Profiler, personelinizin zamanını en büyük başarı şansı olan hastalara odaklamanıza yardımcı olan isteğe bağlı, sezgisel bir araçtır.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap