Cpap Bipap Uyku Cihazları

Philips Respironics REMstar Pro Cpap Cihazı Check C-Flex SD Kartlı Cpap Cihazı IN461S

Philips Respironics REMstar Pro Cpap Cihazı Check C-Flex SD Kartlı Cpap Cihazı IN461S

Spontan soluyan ve obstrüktif uyku apnesi problemi olan hastalarda, pozitih hava yolu basıncı uygulamasında yine devrim yaratan Philips Respironics’ten muhteşem bir model ve yepyeni bir ürün Cpap Remstar Pro C-Flex+ C-Check.

C Flex ve C Flex+ özelliği ile uyku apnesi probleminde nefes alış ve verişinde büyük kolaylık sağlayan ve konfor yaratan eşsiz özelliklere sahiptir.

Cpap cihazında Check modu etkin hale getirildiğinde cihaz, her 30 saat sonunda hastanın gereksinimlerini karşılamak üzere basınç seviyesini hastaya göre ayarlayarak Cpap tedavisini uygular.

philips-respironics-remstar-pro-cpap-cihazi-check-cflex-in461s-sd-kartli-isiticili-nemlendiricili-standart-uyku-apnesi-en-kaliteli-iyi-ucuz-nasil-nereden-satin-alinir-sgk-kapsamli

SD kart sayesinde detaylı olarak hasta takibi yapılabilir ve döküm alabilirsiniz. Cihaz farkedilmeyecek kadar sessiz çalışmakta olup, uyku sırasında kişiyi kesinlikle rahatsız etmemektedir.

Auto Cpap tedavi sistem modu ile cihaz, uyku halinde solunumu izler ve hastanın oksijen ihtiyacına göre basıncı otomatik olarak ayarlar.

Rampa özelliği sayesinde hasta uykuya dalana kadar daha düşük basınçlarla hastayı tedaviye başlar. Nemlendirici ön ısıtma sayesinde cihaz, tedaviye başlamadan 30 dakika öncesine kadar suyu ısıtıp bekletebilir.

C-Flex CPAP Cihazı’nda C-Flex + teklonojisi bulunmaktadır. Flex, kullanıcıların nefes alıp verme döngülerini algoritmik takip ederek, nefes verme (Exhalasyon) esnas-ıinda basıncın hastanın solunum eforuna bağlı ve uyumlu esnetilmesi şeklindeki hastaya ekstra konfor özelliğidir.

philips-respironics-remstar-pro-cpap-check-cflex-in461s-cihazi-isiticili-nemlendiricili-standart-uyku-apnesi-en-kaliteli-iyi-ucuz-nasil-nereden-satin-alinir-sgk-kapsamli

Philips Respironics REMstar Pro Cpap Cihazı Check C-Flex SD Kartlı Cpap Cihazı IN461S Ürün Özellikleri:

Cihaz Türü : CPAP
Yükseklik Ayarı : Kendiliğinden
Rampa ayarı : 5 – 45 dk arası ayarlanabilir (5 dakikalık artışlarla)
Flex Rahatlatma Teknolojisi : C-Flex ve C-Flex+
Flex Tanıtım Ayarı : CPAP, C-Flex ve C-Flex+
System One Nemlendirme Denetimi (Humidity Conrol) : Mevcut
System One Direnç Denetimi (Resistance Control) : Mevcut
Telefon ile kullanım raporlaması: Mevcut (Encore Pro ve Encore Anyware yazılımı kullanılarak)
SD kart ile kullanım raporlaması : Mevcut (Encore Pro ve Encore Anyware yazılımı kullanılarak)
Modem ile hasta raporlaması : İsteğe bağlı (Encore Pro ve Encore Anyware yazılımı kullanılarak)
İleri düzey olay algılama ve raporlama : Mevcut, Apne/Hipoapne indeksi (AHI), Akış Kısıtlanması, RERA, horlama, kaçak, açık hava yollu apne, obstrüktif(engelleyici) apne, hipoapne, periyodik solunum
İleri düzey olayları cevaplama : Yok
Hava Akışı Dalga Şekilleri : Var

Philips Respironics REMstar Pro Cpap Cihazı Check C-Flex SD Kartlı Cpap Cihazı IN461S Teknik Özellikler:

Çevre Şartları Özelliği:
Çalışma Sıcaklığı : 5°C ile 35°C arası
Saklama Sıcaklığı : -20°C ile 60°C arası
Bağıl Nem : 15% ile 95% arası (Yoğunlaşma olmayan ortamda)
Atmosferik Basınç : 101Pa-77Kpa (0-2286m)

Fiziksel Özellikler:
Uzunluk : 18cm
Genişlik : 14cm
Yükseklik : 10cm
Ağırlık : Yaklaşık olarak 1.53Kg (Güç kaynağı içindeyken)

Elektriksel Özellikler:
AA (Alternatif Akım, AC) Güç Tüketimi : 100 – 240 VAC, 50/60 Hz, 2.1 A
DA(Doğru Akım,DC) Güç Tüketimi : 12 VDC, 5.0 A
Sigorta : Değiştirilebilir sigorta yok
Basınç Arttırımı : 4.0 ile 20.0 cmH2O arası (0.5 cmH2O arttırımla)
Çalışma Sesi : 30 dBA’dan az

Aksesuar Özelliği:
Nemlendirme, hortum ve yedek parçalar
Isıtıcılı ve nemlendirici
System One ısıtmalı nemlendirici ile entegre halinde çalışmaktadır.

philips-respironics-remstar-pro-cpap-cihazi-check-cflex-in461s-sd-kartli-urun-ozellikleri-uyku-apnesi-fiyatlari-nemlendiricili-isiticili-istanbul-anadolu-yakasi

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap