Lenf Ödem Cihazları

Foxyl Dijital Lenf Ödem Cihazı 5 Kanallı A+B+C Sistemli

Foxyl Dijital 5 Kanallı Lenf Ödem Drenaj Kompresyon Cihazı

Lenf ödem hastalığı nedir, neden oluşur, tedavi yöntemlerini linkimizi tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Lenfödem Nedir ? Lenfödem Türleri ve Belirtileri Nelerdir ?

Mevcut cerrahi ve cerrahi olmayan tedavi seçenekleri vardır. Cerrahi olmayan yöntemler her zaman birinci basamak tedavidir; ancak, uygun hastalarda cerrahi seçenekler araştırılabilir. Son zamanlarda yapılan çalışmalar, kol lenfatiklerini aksiller lenfatiklerden ayırmak için aksiller ters haritalama kullanan cerrahi teknikler kullanılarak lenfödemin önlenmesine odaklanmaktadır.

Değişken evreli her lenfödem türü için en uygun tekniği bulmak uygulayıcılar için en karmaşık kararlardan biridir. Hastalığın tam olarak anlaşılmasını sağlamak ve sonuçları iyileştirmek için lenfödemin tam biyolojisini ortaya çıkarmak için tıpta daha fazla çalışmaya ihtiyaç vardır.

lenf-odem-drenaj-kompresyon-pnomatik-odem-cihazi-urun-ozellikleri-klinik-ev-klinik-tipi-tedavisi-markalari-fiyatlari-kullanim-talimati

Lenf ödem drenaj kompresyon cihazları da bu hastalıkta yardımcı tedavi ürünlerinden biridir. Hastalığın türüne göre cihaz belirlendiği gibi, satın alırken de cihaz dışında ürün aparatlarında değişiklik, değişim yapılabildiği gibi diğer aparatları ekleme de yapabilirsiniz.

Örneğin; kolunda rahatsızlık yaşayan ve meme kanseri operasyonu sonucunda hastadan alınan lenfin sonrasında oluşan ödemi engellemek için, bacak manşonu yerine kol manşonu ile değiştirilebilir. Eğer hem kol hem bacakta da var ise kutu içinden çıkan 1 çift bacak manşonu yanına ekstradan kol manşonu ve karın manşonu da eklenebilir.

lenf-drenaj-masaj-cihazi-aleti-ev-tipi-satin-al-fiyatlari-dijital

Foxyl Dijital 5 Kanallı Lenf Ödem Cihazı Ürün Özellikleri:

Dijital özelliklidir
Dokunmatik ekrandır
Kompakt ve ergonomik tasarımlıdır
LCD grafik ekran tasarımlıdır
Hafiftir
Zaman aralığı: 0-60 dakika arası
Basınç aralığı: 50-280mmHg
Basınç hızı kontrollüdür
8 kademeli basınç kontrolüne sahiptir
Ürün Boyutu: 21x20x12,5 cm
Ağırlık: 3,6 kg.
3 basınç programına sahip olup A+B+C programlıdır
Otomatik program (A Basınç Programı) : Ayaktan başlar sıkar bırakır ve bir sonraki kısma geçip bırakır ve kasığa kadar devam eder.
Sıralama programı (B Basınç Programı) : Ayaktan başlar sıkar bırakmaz ve kasığa kadar aşama aşama gider bırakmaz ve komple bırakarak yeniden ayak bölümünden başlar
Sirkülasyon programı (C Basınç Programı) : Ayaktan kasığa kadar aynı anda sıkar ve aynı anda bırakır
Bacağınıza güçlü hava basıncıyla kolayca masaj yapabilirsiniz! Sert kaslarınızı gevşetir ve yumuşatır.
Kan dolaşımına yardımcı olur ve iyice bastırın.
Yorgun vücut için rahatlama sağlar.
Kolay ve basit kullanmanızı sağlar.

lenf-odem-kompresyon-tedavisi-cihazlari-markalari-kullanim-kilavuzu-talimati

Lenf Ödem Cihazı Kullanım Talimatı:

Lenf ödem cihazının nasıl kullanıldığını bilmek ve öğrenmek için aşağıda bulunan videomuzu lütfen izleyiniz

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap