Genel Kiralık Medikal Ürünler Lenf Ödem Cihazları

Kiralık Lenfödem Kompresyon Drenaj Cihazı

Kiralık Lenfödem Kompresyon Drenaj Cihazı

Lenfödem Nedir?

Lenfödem (LE) dokularda protein yönünden zengin sıvının birikmesidir.

Lenfatik sistemdeki sıvı, vücut dokularından atık ve toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Bazı sağlık koşulları, lenf sıvısının birikmesine neden olabilir.

Lenfatik drenaj cihazları, lenfödem , fibromiyalji ve diğer rahatsızlıkları olan kişilere fayda sağlayabilir .

Kiralık Lenfödem Cihazı hakkında bilgi almak için lütfen firmamızı arayınız.

0541 112 00 62 – 0554 875 59 79

0216 405 28 28 – 0216 405 28 30

 

Lenfödem Cihazlarının Faydaları Nelerdir?

 • Kan dolaşımını ve doku yenilenmesini uyarır
 • Ağrıyı giderir
 • Uyuşukluğu önler
 • Rahatlatır
 • Fazla interstisyel sıvının daha hızlı çıkarılmasını teşvik ederek lenfatik akışı yönlendirir ve arttırır
 • Şişmeyi ve su tutulmasını azaltır
 • Toksinlerin önemli bir şekilde ortadan kaldırılması nedeniyle bağışıklık sistemini iyileştirir
 • Cildinizin altındaki çapraz çizgili liflere baskı yapan sıvı miktarını azaltarak selülit görünümünü en aza indirir.
 • Beden ve zihinsel rahatlamayı teşvik eder
 • Vücutta genel bir hafiflik sağlar
 • Vücuda enerji verir
 • Non-invaziv çözüm

Lenfödem Drenajları/Cihazları Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Bilimsel araştırmalara ve dünya çapındaki doktorların geri bildirimlerine dayanarak lenfödem cihazlarının işe yaradığı kanıtlanmıştır. Aslında, en son araştırmalardan bazılarını görmek isterseniz, düşünce liderlerinin ve lenfödem ve ilgili koşulları inceleyen tıp uzmanlarının etkileyici girdilerini buyrun beraber göz atalım.

Düzenli olarak kompresyon cihazları kullanan hastalar büyük bir rahatlama bulurlar. Florida, Green Cove Springs’ten Billy Ledbetter, bir kompresyon pompasını denemeden önce çok uzun bir süre bacak şişmesinden muzdaripti. İlk kısa tedavi sırasında ne kadar etkili olduğuna şaşırdı.

“İlk 20 dakikadan sonra bacaklarımda gözle görülür bir fark oldu” diye açıkladı. “Şaşırdım çünkü hiçbir şeyin yardımcı olacağını düşünmedim.” Ledbetter, bacaklarındaki ağrının önemli ölçüde iyileştiğini ve hatta ayak yaralarının iyileştiğini bildirdi.

 

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap