Evde Yatan Hasta İçin Ev Tipi Hasta Yatağı Satış ve Kiralama Merkezi

Hasta Yatağı Evde Gerekli midir?

Hasta yatağı veya diğer adıyla hastane yatağı özel olarak hastanede yatan hastalar veya bazı sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan diğer kişiler için tasarlanmış özel yataklardır. Bu yataklar hem hastanın rahatı hem de iyiliği ve sağlık çalışanlarının rahatı için özel özelliklere sahiptir.

Hastane hizmetlerinin sunulmasındaki herhangi bir verimsizlik, sağlık hizmetleri maliyetlerinin yanı sıra hasta bakımının zamanında ve kalitesinde önemli bir etkiye sahiptir. Hasta bakımı iyileştirilerek bu tür birçok sorun hasta yatakları sayesinde çözümlenmiştir.

Hasta bakımının merkezinde hasta yatağı büyük önem taşımaktadır. Hastanın teşhis ve tedavisinde oluşan bazı olumsuzluklar, hasta yatağı sayesinde tedavide gecikmeyi ve hata riskini de azaltmaktadır. Bu nedenle hastanede tedavi gören hastalar, evde tedavilerine devam edebilmek için hasta yatağına ihtiyaç duyar. Hastanın tedavisinde hasta yatağı tedavi yöntemlerinden birinde yardımcı ürünlerden biridir. Bu yüzden hasta yatağı evde gereklidir.

ABS Başlıklı Tabanca Korkuluklu Hareketli 2 Motorlu Hasta Yatağı

Ürün Özellikleri:

Hastane yatağı olarak kullanılabildiği gibi, evde tedavi gören hastalar için daha çok kullanılan ve talep edilen yataklardır
Baş ve ayak kısmı abs başlıklıdır
Dual motor kullanılmış olup el kumandası ile hareket sağlanmaktadır
Dual motor taşıma kapasitesi 80 kg olup, maksimum 100 kg taşıma kapasitesi özelliklidir. 100 kg üzerindeki hastayı taşıyamama durumu olduğundan motorun bozulma riski çok yüksektir.
Sırt-Ayak hareketli 2 motorludur
El kumandası ile baş kısmı aşağı-yukarı ayarlanabilir
El kumandası ile ayak kısmı aşağı-yukarı ayarlanabilir
Kurulumu hazır ve kolay bir şekilde teslim edilir.
Kullanımı kolaydır
4 adet tekerlek mevcut olup, çapraz kilit sistemli kilitlenebilir tekerlekler ile 360 derece dönebilir özelliktedir. Kilitli çapraz tekerler sayesinde yatağın kayması ve hareket etmesi engellenmektedir
Yatak yan korkulukları tabanca korkuluk olup aşağı yukarı değilde sağa sola doğru hareket etmektedir.
Yan korkuluklar sola ve sağa hareket etme mekanizmasına sahip olup, buton sayesinde indirilip kaldırılır
Hasta karyolası başında serum askısı aparatı bulunmaktadır
Hastanın da aynı zamanda kullanabileceği el kumandası mevcuttur.
Hasta yatağı baş ve ayak kısmındaki başlıklar sökülüp, temizlenip, takılabilir
2 yıl firma garantisi mevcuttur.
Hasta yatağı üzerinde 4 kırımlı 13 cm lik şilte mevcuttur
Hasta Karyolası Ürün Ebatları:
En : 90 cm
Boy : 190 cm
Yükseklik : 45 cm

Hasta Yatağını Nasıl Kiralayabilirim?

Hasta yatağı kiralama bilgisi ve daha detaylı ürün hakkında bilgi alabilmek için öncelikle firmamızı aramınız sizler için en doğru olandır. Neden? Firmamızı aradığınızda, uzman ekibimizin sizlere sorduğu sorular ve aldığı bilgiler karşısında belki de sizin seçtiğiniz değil de hastanız için doğru olan hasta yatağını sizler için belirleme şansına sahip olacaksınız.

Hasta yatağının seçimi, hastanın kilosundan hastanın boy uzunluğuna, hastanın hastalık türüne göre değişkenlik göstermektedir.

Hasta yatağı kiralama hizmetimiz sadece İstanbul sınırları içerisinde olup, hasta yatağı satışlarımız tüm Türkiye için geçerlidir.

Uzman ekibimizle belirlemiş olduğunuz hasta yatağının kurulumu ve nakliyesi İstanbul içinde firmamız tarafından karşılanmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Diğer hasta yatağı ürünlerimiz için linki tıklayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Modellerimiz