Tıbbi Medikal Cihaz Kiralama Hizmeti

Tıbbi Medikal Ürünler Kiralama Hizmeti

2010 yılından bu yana İstanbul, İstanbul İlçeleri ve komşu şehirlerdeki hastaneler, yardımcı yaşam tesisleri, doktor ofisleri, bireysel hastalara vb bir çok gerçek ve tüzel kişilere başarıyla hizmet verdik. Nazik ve profesyonel personelimizle her sipariş için 7 günü, günün 24 saatini sizlere ayırarak hem rehberlik hizmeti hem de sağlık hizmeti verdik. Solunum ekipmanlar, mobilite (tekerlekli sandalye vb) cihazlar, süt pompası, hasta karyolası, muayene masası, paravan, seyyar lamba ve diğer bir çok medikal ürünler de dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan dayanıklı tıbbi cihazların hizmetini de sizlere sunmaktan her zaman gurur duyduk. Firmamız ürün satışı yanında kiralık medikal ürünler hizmetini de sunmaktadır.

Sorularınız ve endişelerinizin olduğu noktada her zaman bizi arayabilirsiniz, sizlere yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyarız. Ücretsiz yerel teslimat ve 24 saat hizmet veren bir firmanın haklı gururunu yaşamaktan onur duyarız.

Medikal Portalı, hastanızın ihtiyacı olan her türlü medikal tıbbi ürünlerin ve tıbbi cihazların kiralama ve satış hizmetini sizlere sunan ve bireysel ihtiyaçlarınızı ev ortamında daha konforlu olmanızı sağlayarak, yaşam kalitenizi artırıp ailenizle bir arada daha sıcak bir ortamda olmanızı sağlayan sıcak bir eldir.

Hastalığınızın aşamalarında eğer doktorunuz tıbbi cihaz ve ürün almanıza karar vermiş ve bu noktadan sonra mali anlamda durumunuz yoksa, satın almak yerine kiralamak maliyeti düşürebilir. Konusunda uzman deneyimli teknik ekibimiz tarafından kiralaması ve satın alımı yapılan tüm ürünlerin teslimatı evinize kadar yapılmaktadır. Tüm kiralık tıbbi cihazlar ve diğer medikal ürünlerimizin kalibrasyonları, dezenfektesi ve servis hizmeti firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Kiralama Hizmeti için sabah 9- akşam 7 saatleri arası 0216 405 28 28 nolu hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Hizmetimiz sadece İstanbul için geçerlidir, şehir dışına kiralama hizmetimiz mevcut değildir.

Kiralık Tıbbi Medikal Ürün ve Cihaz Listemiz Ürün Özellikleri

1- Hasta Karyolası Kiralama

Uzun süreli tedavi sürecindeki hastaların veya yatağa bağımlı hastaların rahat etmesi ve konforlu bir hastalık dönemi geçirmesi için bir çok modelde hasta karyolası çeşitlerimi bulunmaktadır. Firmamızda bulunan hasta karyolalarımız manuel ve elektrik kumandalı olmak üzere 2 özellik sunmaktadır.

Hastalarımızın ve hasta yakınlarının en çok tercih ettiği model elektrikli hasta karyolalarıdır. Elektrik kumandalı olması baş ucu, ayak ucu, yukarı ve aşağı hareket etmesini sağladığı ve hasta istenilen pozisyona getirilebildiği gibi hasta yakınına da büyük kolaylık sağlayacaktır. Yatan hasta yaralarını önlemek için hasta karyolası ve hasta yatağına havalı yatak koyulması en önemli etkenlerden biridir.

Hasta karyolası kiralamak istediğiniz zaman tarafınıza hasta karyolası, hasta karyolası şiltesi ve serum askısı ile birlikte hizmet alırsınız. Beraberinde istediğiniz diğer tıbbi medikal ürünleri de talep edebilirsiniz.

Kiralık Hasta Karyolası Örnek Modellerimiz

 

 

2- Havalı Yatak Kiralama

Havalı yatak modellerimiz boru tipi ve baklava tipi olmak üzere çeşitlidir. Baklava tipi havalı yatak, daha çok sürekli yatmayan mesela kaza geçiren arada sırada kalkan hastalarımız için önerilir. Boru tipi havalı yatak ise yatalak hastalar için önerilir. Her iki havalı yatak arasında büyük farklar vardır. Sürekli yatan hastalarımıza baklava tipi havalı yatak neden önermiyoruz? Çünkü sürekli yatan hastaların sırt kısmı hava almadığı için 2-3 gün içinde bası yaraları oluşur bu da hasta için büyük bir eziyete dönüşür zaman içinde.

3- Oksijen Tüpü Kiralama

5 Lt. ve 10 Lt. lik olarak oksijen tüplerimiz mevcuttur. Oksijen tüplerimizi satın alabilir veya kiralama yapabilirsiniz.
Oksijen tüpü havası biten müşterilerimiz için aynı zamanda dolum işlemimiz de mevcuttur.

4- Tekerlekli Sandalye, Akülü Tekerlekli Sandalye ve Walker Kiralama

Yürüme zorluğu çeken, kaza geçiren ve buna benzer rahatsızlığı olan hastalarımız için tekerlekli sandalye çeşitlerimiz hastalarımızın hastalık derecesine göre sunulmaktadır. Örneğin; ayağı kırık bir hastaya uygun verilecek sandalye ayak kalkar tip tekerlekli sandalyedir, hastayı kısa bir mesafede taşımak isterseniz transfer modelli tekerlekli sandalye, dışarıya götürüp gezdirmek isterseniz büyük tekerlekli tekerlekli sandalye, hasta ellerini kullanabiliyor fakat artık yürüyemiyorsa akülü tekerlekli sandalye gibi modelleri ve türleri uzayıp giden çeşitliliğe sahiptir. Kiralama veya satın alma işlemini firmamızdan sağlayabilirsiniz.

Kiralık tekerlekli sandalye, kiralık akülü tekerlekli sandalye ve kiralık walker/yürüteç gibi ürünlerimiz aynı gün adrese teslimdir. Sandalyelerimizi günlük ve aylık olarak ta kiralayabilirsiniz.

5- Oksijen Konsantratörü Kiralama

Akciğerlerinde problem olan, yaşlı yatalak hastalar ve Koah hastalarının daha çok kullandığı cihazlardır. Kiralık oksijen konsantratörleri 5 Lt lik ve 10 Lt lik olarak iki farklı modelde mevcuttur. Her marka ve modelden kiralık ve satılık oksijen konsantratörleri hizmetimiz ile beraber İstanbul içi ücretsiz adrese teslimatı yapılmaktadır.

6- Cpap Cihazı Kiralama

CPAP uyku terapi denemesi için bir kliniğe gittiyseniz ve CPAP kullanmanız gerektiğini öğrendiyseniz ve satın almaya hazır değilseniz veya yalnızca modern bir hafif CPAP birimi kiralamayı tercih ederseniz, o zaman doğru yerdesiniz. Daha önce CPAP kullanmadıysanız ve hangi maske ve üniteyi kullanacağınızı bilmiyorsanız öncelikle bir CPAP uyku terapi denemesine sahip olmanız gerekmektedir.

CPAP kiralamaları, mevcut birim ve mask seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Cpap Cihazını aylık veya herhangi bir süre için kiralayabilirsiniz.

Medikal Portalından yapılan tüm kira bedellerine her şey dahildir ve üzerinde anlaşmaya varılan kira bedeline ek ödemeler yoktur. Cpap Cihazı Kiralama için fiyat teklifi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Eğer rapor ve reçeteniz mevcut ise SGK anlaşmamızdan yararlanabilirsiniz

Diğer Hasta Bakım Medikal Ürünlerimiz

Hasta Başı Monitörü
Pulse oksimetre
Komot / Klozetli Tekerlekli Sandalye
Yara bakım malzemeleri
Aspiratör Cihazı ve Aksesuarları
Karyola aksesuarları (yemek masası, traksiyon vb…)
Solunum cihazları (CPAP, BİPAP)
Nebulizatörler (Nemlendiricive ilaç uygulamaları için)
Serum askıları
Tansiyon aletleri, termometre, şeker ölçüm aletleri
Evde bakım için gerekli her türlü medikal malzemeler

Diğer Medikal Kiralama Hizmetlerimiz

Medikal ürünlerimizi sadece hastalarımıza değil bir çok özel ve kamu kurumu kuruluşlarına da kiralayabiliyoruz. Örneğin bir konferans, seminer vb bir organizasyon var ise bu durumda muayene masası, masaj masası, büyüteçli lamba vb başka ürünler kiralayabiliyoruz. Daha bitmedi, bunun yanı sıra film setleri, diziler vb yerler içinde kiralama yapıyoruz.

Tüm bilgi ve detaylar için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Benzer Yazılar