Medikal ve Endüstriyel Tüm Cihazların Tamir Bakım Servisi

Medikal Cihaz Tamiri, Servisi ve Onarımı

Medikal Portalı, medikal ürün tanıtım, satış ve pazarlamanın yanı sıra; ayrıca özel sektöre ait kapsamlı biyomedikal cihaz servis şirketidir. Tıbbi tesislere, sağlık sistemlerine, tıbbi ekipman, ön kullanım denetimleri ve talep üzerine onarımları için planlı ve önleyici bakım, denetim ve onarım hizmetleri sunuyoruz.

Firmamızı seçmek, tıbbi cihaz servis ihtiyaçlarını en doğru şekilde yönetmenin en uygun maliyetli yoludur. Medikal Cihazlarınızın tamir ve bakımında servis gereksinimleriniz için doğrudan üreticiye gitmek yerine, firmamıza gelerek en uygun maliyetle fazla servis maliyetinden de tasarruf sağlayabilirsiniz. İşte bu noktada sizlere hizmet vermek için buradayız.

Tıbbi cihaz ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli tüm becerilere sahip personel konusunda kalifiye ve deneyimli teknisyenlerimiz bulunmaktadır. Profesyonelliğimiz ve işçiliğimizin yanı sıra müşterilerimize etkin çözümler ve memnuniyet sağlama yeteneğimizle de aynı zamanda gurur duyuyoruz.

Firmamızda ki teknisyenlerimiz medikal cihazların, klinik cihazlarınızı onarmak, bakımını ve tamirini yapmak için 7/24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca, ekipmanınızın uygun şekilde çalıştırılması ve bakımı konusunda personelinize yardımcı olarak gerekli eğitimleri de vermekteyiz.

Biyomedikal Cihaz Bakımı ve Biyomedikal Cihaz Kalibrasyonu

Medikal Portalı, hastalarınız için destek olacak biyomedikal cihaz onarım hizmetlerini sunar ve işinizi geliştirir. Ekipmanınızı hastaya hazır standartlarda tutmanın yanı sıra bütçenize uyacak kapsamlı bir onarım ve ihtiyati bakım çözümleri hizmetinize sunuyoruz.

Biyomedikal bakım hizmetimiz, tek bir tıbbi alanın tamir ve servis ekipmanlarından tüm tıbbi tesis ekipmanına kadar uzanmaktadır.

Neden bizi seçmelisiniz!

Hızlı reaksiyon – Medikal Portalı, Biyomedikal Cihaz Teknisyenleri gerektiğinde size yardımcı olmaya hazırdır ve tıbbi cihazınızla ilgili herhangi bir teknik sorun yaşarsanız size hızlı bir şekilde ulaşırlar.

Planlı bakım – Medikal Portalında, biyomedikal ekipman teknisyenimiz, büyük veya küçük sağlık kuruluşları için planlı ekipman muayeneleri sunmaktadır. Ayrıca, biyomedikal ekipman bakımı ve biyomedikal ekipman kalibrasyonu için gelişmiş ekipman konusunda saha dışı satıcı yönetimi hizmeti de sunuyoruz.

Yerinde onarım – Medikal Portalı teknisyenleri, son teknoloji ekipmanlarla teknik aksaklıkları gidermek için yerinde onarım için her zaman hazır olacak, böylece hastalarınızın yaşamı veya iyiliği tehlikeye girmeyecek.

Medikal Cihaz Tamiri Hizmet Anlayışımız

Medikal Portalı, genel ve özel biyomedikal, dental, solunum ve tüm yaşam destek ekipmanlarının kaliteli, özel bakım ve onarımını sunmaktadır. Sizlere de aşağıdaki hizmetleri sunabiliriz:

Merkezi Tedarik, Yoğun Bakım, klinik ve laboratuvar ekipmanlarının önleyici bakımı ve onarımı.
Doğrulama, kalibrasyon ve elektriksel güvenlik testleri.
Kısa vadeli ve uzun vadeli PM’ler.
Geri kaydedilmiş onarımlar ve tatil yardımı konusunda yardım.
Yükseltme gereksinimleri, iyileştirmeler ve diğer gerekli projelerle destekleyin.
JCAHO son tarihlerini karşılama konusunda yardım.
Ekipmanınız için uyarlanmış kişiselleştirilmiş servis sözleşmeleri.

Rutin bakım ve onarımlara, yıllık kalibrasyonlara ihtiyacınız varsa, neden bizi arayıp bilgi ve hizmet talep etmiyorsunuz yoksa üreticiye daha yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Lütfen istediğiniz zaman bize ulaşın ! Sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

Benzer Yazılar