Oksijen Konsantratörü

Philips Respironics EverFlo Oksijen Konsantratörü 5 Lt.

Philips Respironics EverFlo Oksijen Konsantratörü 5 Lt.

Oksijen konsantratörü, oksijen ihtiyacı olanlara oksijen vermek için kullanılan tıbbi bir cihazdır. İnsanların kanlarında düşük oksijen seviyelerine neden olan veya sonuç veren bir durumları varsa buna ihtiyaç duyabilir.

Oksijen, insanların en değerli ve en önemli ihtiyacıdır. Normal oksijen değerlerini taşıyan bir insan %21 seviyesinde ihtiyacını karşılarken, nefes darlığı ve solunum sıkıntısı çeken kişiler %21 seviyesinden daha fazlasına ihtiyaç duyar ve bu noktada oksijen konsantratörü devreye girer.

 

en-ucuz-kaliteli-oksijen-konsantratoru-fiyatlari

 

Philips Respironics EverFlo Ürün Özellikleri

Philips Respironics EverFlo Oksijen Konsantratörü, kompakt ve ergonomik tasarımı ile daha az yer kaplayan özel ve sessiz çalışan bir cihazdır.

EverFlo Oksijen konsantratörü, dakikada 5 litre oksijen akışı sağlayan Amerikan menşeili 14 kilogramlık cihazdır. Gürültü seviyesi diğer oksijen konsantratörlerinden daha düşük olup (40 dBA) seviyesindedir.

Philips Respironics EverFlo Oksijen Konsantratörü kullanıcıları, diğer cihazlar gibi 3 aylık, 6 aylık, 9 aylık veya 1 yıllık gibi sürelerde filtre değişimi yapmamakta ve en erken 2 yılda bir değişerek tasarruf sağlamaktadır. Düşük güç tüketimi, daha az elektrik kullanımı ile beraberinde daha az ısı üretmesini sağlar. Piyasada bulunan bir çok cihazın yarısı kadar elektrik tüketimi sağlamakla çevre dostu olduğunu da kanıtlamaktadır.

EverFlo Oksijen Konsantratöründe bulunan OPI sensörü ile, oksijen akışında ve oksijenin kalitesinde düşme olması durumunda alarmın devreye girmesi ile cihazınızın yeterli oksijen üretip üretmediğini anlayabilirsiniz.

EverFlo’nun teknik dinamiğinde bulunan Thomas kompresörü sayesinde 25.000 saatin üzerinde bir çalışma performansı sağlar. EverFlo, kolay ve teknik dizaynının basitliği sayesinde ve daha az parçadan üretimi yapıldığından kolay bakım imkanı sağlar; bu da teknik bakım ihtiyacını en aza indirger.

 

philips-respironics-everflo-oksijen-konsantratoru-5-ltdak-fiyatlari-satin-al-ev-tipi-istanbul-anadolu-avrupa

EverFlo garanti süresi diğer cihazlardan daha fazla olup 3 yıl garanti ve bakım imkanı sağlar; bunun yanı sıra biraz daha fark ödemesi yaparak garanti süresini 5 yıla uzatabilirsiniz.

Kompakt nemlendirici kabini sayesinde her türlü nemlendirici (su) kabını EverFlo Oksijen Konsantratörü cihazında kullanabilirsiniz. Cihazın arka bölümünde bulunan kısımda, cihazın kullanılmadığı zamanda oksijen kanülünü yerleştirebileceğiniz bölme bulunmaktadır.

EverFlo üzerinde bulunan metal kanül sayesinde, kanülü takma ve sökme anında kırılmasını da önlemektedir.

Philips Respironics EverFlo Oksijen Konsantratörünün kullanımı sırasında belirtilen voltaj, lpm, sıcaklık, nem ve diğer değerlerinin üstüne çıkması veya düşmesi halinde cihaz çalışırken oksijen seviyesini azaltabilir.

 

philips-respironics-everflo-oksijen-konsantratoru-5-ltdak-fiyatlari-satin-al-ev-tipi-istanbul-anadolu-avrupa

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap