Genel Kiralık Medikal Ürünler Oksijen Konsantratörü

Kiralık Oksijen Konsantratörü

Oksijen Konsantratörü Nedir?

Oksijen konsantratörü insanların, yatan hastaların vb durumlarda olan kişilerin ve hatta hayvanların kanlarındaki düşük oksijen seviyelerinde kullanılan elektrikli cihazlardır.

Oksijen konsantratörü nedir, ne işe yarar, nasıl çalışır, nasıl kullanılır gibi sorularınız için linkimizi tıklayabilirsiniz.

Oksijen konsantratörleri elektrikli ve şarjlı olmak üzere çeşitlilik göstermektedir.

kiralık oksijen konsantratörü fiyatları istanbul, satılık oksijen konsantratörü

Kiralık Oksijen Konsantratörü İçin Nasıl Bir Yol İzlemeliyiz?

Firmamızı aradığınızda sizden istenen gerekli bilgiler bulunduğunuz adres ve kiralama süresidir.

Kiralık oksijen konsantratörlerimiz Avrupa ve Uzak Doğu olmak üzere modelde ve fiyatta değişiklik göstermektedir. Avrupa menşeili olan ürünler daha sessiz çalışma imkanına sahipken, uzak doğu olan ürünler de biraz daha sesli çalışma durumu bulunmaktadır.

İstanbul içi her yere teslimat yapma imkanına sahibiz, İstanbul dışı kiralama hizmetimiz yoktur. Bizlere ulaşabilmeniz için ofisimizi arayabilirsiniz. Modellere göre fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir.

İletişim: 0216 405 28 28 / 0554 875 59 79

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap