Kiralık Tekerlekli Sandalye Hizmetleri İstanbul

Kiralık Tekerlekli Sandalye İstanbul

Kiralık tekerlekli sandalye çeşitliliği çok olan ve tüm bireylerin ihtiyaçlarına göre hizmet veren firmamız 2010’dan beri medikal sağlık alanında İstanbul içinde faaliyet göstermektedir.

Kiralama hizmetimizin yanı sıra aynı zamanda evde, iş yerinde, otelde ve bir çok yerde tıbbi yardım ve desteğe ihtiyaç duyan tüm bireylere tıbbi ve medikal tüm ürünlerin satışını ve hizmetini vermektedir ve tüm müşterilerimiz en iyi tıbbi ekipman ürünleriyle konforunu sağlamaktadır.

Tıbbi desteğe ihtiyaç duyan bireylerin yakınlarının gönül rahatlığı ve sevdiklerinin memnuniyetini sağlamak için sürekli gelişiyor, büyüyoruz. Sizlere kaliteli hizmet sunmak, iyileşmenize yardımcı olmak ve yaşam kalitenizi yükseltebilmek en büyük amacımızdır.

Kiralama Hizmeti için sabah 9- akşam 7 saatleri arası 0216 405 28 28 nolu hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Hizmetimiz sadece İstanbul için geçerlidir, şehir dışına kiralama hizmetimiz mevcut değildir.

Manuel Tekerlekli Sandalye

Dünya’nın bir çok ülkesinden İstanbul’u ziyarete gelen tüm müşterilerimizin tatillerini olabildiğince konforlu ve kaliteli hale getirmek en önemli görevlerimizden biridir.

Tekerlekli sandalye yanında, nefes alma sıkıntısı oksijen güçlüğü çeken bireyler için oksijen konsantratörü ve diğer ürünlerimizin de kiralaması mevcuttur.

Firmamız bünyesinde kiralık tekerlekli sandalye çeşitlerimiz, kişilerin ihtiyaçlarına göre çok çeşitlilik sunmakla beraber geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Tekerlekli Sandalye Kiralama Hizmetleri

Firmamızda bulunan tüm kiralık tekerlekli sandalyelerimiz, katlanabilir özellikte olup arabaya, otobüse, trene ve diğer tüm araçlara sığabilmektedir. Firmamızla görüşme sonrası ihtiyacınıza göre belirlenen sandalye çeşidi belirlemiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir.

Size uygun olan kiralık tekerlekli sandalye ile tatil boyunca belirlemiş olduğunuz ve planladığınız tüm aktiviteleri gönül rahatlığıyla takip etme imkanınızı sağlamış olacaksınız.

Kiralık Manuel Tekerlekli Sandalye

Tekerlekli Sandalye Nasıl Kiralayabiliriz?

Firmamızı arayarak iletişime geçin ve ilgili birime bakan uzman ekibimizle beraber, tıbbi ihtiyaçlarınıza göre belirleyeceğiniz ürünü seçin.
Ürünün kullanılabilirliği hakkında bilgi edinin
Kiralama sürenizi belirleyin
Karar verdikten sonra maliyeti hakkında bilgi edinin
Adres bilginizi iletin
Tekerlekli sandalye adrese teslim edildiği anda, belirlenen ödeme nakit olarak ilgili kişilere teslim edilir
Teslim edilme zamanında ilgili birime bakan ekibimiz adresinizden alacaktır
Tüm bunlar dışında, süre uzatmak istediğinizde ilgili birime bakan ekibimize bilgi vererek işlemi gerçekleştirebilirsiniz
Ürün hasar durumunda ekibimize bildirerek adrese gelerek yenisi ile değişim yapılarak hasar belirlenir, hasar bedeli müşteriden temin edilir ve yerine yeni ürün verilebilir

Kiralık Ayak Kalkar Tekerlekli Sandalye

Kiralık Tekerlekli Sandalye Çeşitlerimiz

Kiralık tekerlekli sandalye çeşitlerimiz ihtiyacınıza göre belirlenmektedir. Kiralama sırasında ekibimizin sizlere sunacağı ürünler farklılık gösterdiği gibi, her sandalye farklı fiyat yelpazesine sahiptir.

Manuel tekerlekli sandalyelerimiz, daha çok kol gücü yerinde olan kısa veya uzun dönemli müşterilerimizin kullandığı ürünlerdir.
Manuel ayak kalkar tekerlekli sandalyelerimiz, ayağı kırılan, incinen veya kaza sonrası kısa süreli dönemde kullanılan ve bunun yanı sıra uzun dönemli zamanlarda da kullanılabilen ürünlerdir.
Akülü tekerlekli sandalyelerimiz, bacak ve kol gücünü kullanamayan ve beraberinde refakatçiye kolaylık sağlayan ürünlerdir; aynı zamanda kısa ve uzun dönemde bacak gücünü kullanamayan, ancak kol gücünde sıkıntı olmayan kişiler için uygun olan ürünlerdir.

Kiralık Ekonomik Tekerlekli Sandalye

Yurtdışından Kiralık Tekerlekli Sandalye Kiralama Hizmeti

Yurtdışından İstanbul’a gelen misafirlerimiz, evde veya otelde konaklama sağlayacağı için gelmeden evvel sandalyesinin hazır olmasını ve planın bozulmamasını ister. Bu durumda İstanbul’a gelmeden evvel firmamızla iletişime geçerek ( Mail, Whatsapp, Telefon vb) önceden sandalyeyi rezerve edebilme imkanına sahipsiniz.

Örneğin; İngiltere’den İstanbul’a gelecek turistimiz eğer bir otelde kalacak ise gün ve saat belirleyerek sandalyenin o zaman içinde orada olmasını isteyebilir. Bu durumda sandalye siz gelmeden konaklayacağınız otele sizden önce ulaşmış olacaktır. Belirlenen kiralama süresi bitimi sonrası yine aynı otelden sandalye geri alınacaktır.

Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye

Diğer kiralama hizmeti verdiğimiz medikal ürünler için tıklayınız veyahut firmamızla iletişime geçebilirsiniz…

Kiralık Medikal Ürünler İletişim Bilgisi

İletişim:

0216 405 28 28 
0554 875 59 79

Mail Adresi:

omronmedikal.net@gmail.com
destek@medikalblog.net

Benzer Yazılar