Baston, Kanedyen ve Koltuk Değneği

4 Ayaklı Yüksekliği Ayarlanabilir Tripot Denge Bastonu

Baston Tercihinde Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Baston ve baston çeşitleri çoğu durumda yaşlılarımız tarafından kullanılan bir medikal yürüme aracıdır.
Baston hareket kısıtlılığı bulunan durumlarda, eklem ağrı ve iltihaplarında kullanıldığında, dengeyi sağladığından bir çok açıdan fayda sağlamaktadır.

Baston seçiminde dikkat etmeniz gereken unsurlar: Elinizde iltihap veya eklemlerinizde ağrı var ise, el koyma yerinin biraz kalın olması gerekir ve böylece hasarlı alanlara fazla yük binmemiş olur.

Baston kullanım esnasında elinizde ve eklemlerinizde ağrı oluyorsa, baston seçiminde doğru seçim yapmamışsınız demektir. Ayrıca baston ayak kısmında bulunan pabuç kısmının sağlam, esnek ve kaygan malzemeden olmamalı, yeri tam kavramalı ve kaymamalıdır.

4 Ayaklı Tripot Denge Bastonu Ürün Özellikleri:

Yüksekliği ayarlanabilir
El tutamaç kısmı anatomik ve her el tipine uygundur
Denge ve emniyetli yürüyüş sağlar
Hafif alüminyumdan imal edilmesi ile taşımada kolaylık sağlar
Kauçuk lastik pabuç ile güvenli yürüyüş sağlar
Sağ ve sol el kullanımına uygundur.
4 ayaklıdır
Renk: Gümüş

Diğer baston ve yürüme aparatlarımızın fiyatları için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap