Baston, Kanedyen ve Koltuk Değneği

Herdegen Advance Kanedyen Tipi Koltuk Değneği

Herdegen Advance Kanedyen Tipi Koltuk Değneği

Kanedyen nedir?

Kanedyen, el ve ön kol kasları olmak üzere üst ekstremitelerden destek alarak, alt ekstremitelerin vücut yükünü taşıma konusunda yürüme desteği sağlayan, yürüme noktasında zorluk çeken kişilere destek veren bir medikal yürüme ürünüdür.

Herdegen Advance Kanedyen Ürün Özellikleri:

Dünya’da ilk Advance kanedyen ürün olmakla beraber Polipropilen ve elastomerden oluşan 2 ana maddeden üretilen ilk kanedyendir.
Herdegen Advance Kanedyen, el ve kol desteği tam anlamıyla vererek, kullanıcıya konfor sağlar.
Herdegen Advance, yüksek kaliteli alüminyumdan imal edilmiştir
Yüksekliği ayarlanabilir özelliktedir
Sertifikalı üründür
140 kg taşıma kapasitesine sahiptir.
Modern tasarıma sahiptir
İstek üzerine reflektörlü modeli mevcuttur.
Farklı renk seçeneği mevcuttur.
Renkler: Mavi , Mor, Turuncu, Turkuaz
200913 – Mavi Renk
200915 – Mor Renk
200916 – Turuncu Renk
200917 – Turkuaz Renk
Marka: Herdegen
Menşei: Fransa

kanedyen-koltuk-degnekleri-satin-al

kanedyen-koltuk-degnegi-nasil-kullanilir

herdegen-kanedyen-advance-urun-ozellikleri

herdegen-advance-aluminyum-koltuk-degnegi-fiyati

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap