Baston, Kanedyen ve Koltuk Değneği

Herdegen Kanedyen Tipi Koltuk Değneği Progres I

Medikal Kanedyen Herdegen Progres I

Herdegen kanedyen tipi koltuk değneği progres I modelini alt ekstremitede oluşan doku hasarlarından kaynaklanan güçsüzlük ve dengesizlikte kullanıcıya büyük rahatlık sağlayan bir yürüme desteğidir.
Herdegen kanedyen, kol yüksekliği ayarlanabilen Dünya’da bulunan en sağlam kanedyenlerin en başında gelen modellerden biridir.

Herdegen Kanedyen Progres I Ürün Özellikleri

Medikal kanedyen, özellikle uzun boylu ve kilolu insanlar için tasarlanmış bir kanedyendir
Boy uzunluğu 1,60 cm – 2,15 cm boyunda insanlar için uygundur.
Koltuk yüksekliği 22-29 cm arasındadır.
Sağlamdır
Yüksek kalitede alüminyumdan üretilmiştir.
Yüksekliği ayarlanabilir
Ürün Kodu: 200700 – Progres I
Ürün Rengi: İnci Beyazı
Marka: Herdegen
Menşei: Fransa

medikal-kanedyen-fiyatlari-istanbul-ucretsiz-kargo

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap