Baston, Kanedyen ve Koltuk Değneği

Herdegen Pivoflex Baston Kanedyen Lastik Ucu

Herdegen Pivoflex Baston Kanedyen Lastik Ucu

Kanedyen, baston, koltuk altı değneği vb yürüme destek aparatları için yere basan lastik ucunun zaman içinde aşınması kaçınılmazdır. Lastik ucunun sağlam, dayanıklı, kaymaz ve vakum özellikte olması çok önemlidir.

Bu nedenle daha kaliteli ürün seçiminiz kullanım süresini artıracaktır.  Bundan dolayı Fransa’dan ithal Herdegen Pivoflex Baston/Kanedyen Lastik Ucu tercihiniz en doğru seçim olacaktır.

Pivoflex Baston Kanedyen Lastik Ucu Ürün Özellikleri:

PVC lastikten imal edilmiş esnek pabuçlar
Kullanımda esneklik, konfor ve rahatlık sağlar
Ürün ölçüsü: 19/44 mm
Kullanım ömrü uzun
Kaymaz özellikli
Vakum tabanı ile dayanıklıdır
Renk: Siyah
Menşei: Fransa
Ürün Kodu: 920201

Ürün fiyatı için lütfen firmamızdan bilgi alınız

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap