Muayene Masası

Ahşap Çekmeceli Muayene/Masaj Masası Toptan Satış ve Üretim Merkezi

Ahşap Çekmeceli Muayene/Masaj Masası/Divanı

Ahşap muayene ve masaj masaları son yıllarda gelişen dekoratif değişikliklere sürekli farklılık göstermektedir. Doktorlarımız, hizmet verdiği alanda hastalarını muayene sırasında bir yanda hasta tanı ve kontrolü sağlarken, bir yandan da hastaların günlük koşuşturmasından uzakta ve huzurlu bir şekilde muayene olmalarını sağlamak için rutinlikten çıkarak üretimini yapmış olduğumuz ahşap muayene veya masaj masalarını tercih etmektedir.

 

ahsap-cekmeceli-muayene-masaj-divani-yatagi-masalari-toptan-perakende-uretim-merkezi-satis-fiyatlari-nereden-nasil-satin-alinir-istanbul-anadalu-avrupa-yakasi-ucretsiz

 

Medikal Portalı firması olarak ahşap muayene masaj masaları veya ahşap muayene masaları, birbirinden farklı ve özellikte imalat etmekte olup, özel üretim talebi ve beraberinde müşterilerimizin talep ve isteklerine de bağlı kalmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz her türlü opsiyonun yanı sıra; istenilen talebe göre deri kalitesi ve rengi, ahşap seçeneği ve rengi, muayene masası modelleri, masaj masası modelleri seçeneği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

ahsap-masaj-muayene-masasi-divani-uretim-satis-merkezi-toptan-imalat-fiyatlari-satin-al-istanbul

Ahşap Çekmeceli Muayene Masası Ürün Özellikleri:

 • Deri altında 5’lik sünger kullanılmaktadır
 • 1. sınıf deri kullanarak üretim yapılmaktadır
 • Ahşap rengi cilasına göre farklı renklerde üretilmektedir
 • Talebe göre baş kısmı delikli veya deliksiz yapılmaktadır
 • Talebe göre baş kısmı kalkar veya düz zemin yapılmaktadır
 • Baş kısmı yukarı aşağı hareket etmekte olup, 4 veya 5 kademelidir
 • Ahşap masaların gövdesi gürgen ağacından üretilmektedir
 • 2 veya 3 çekmeceli olarak üretilmektedir
 • Çekmecelerde istediğiniz ürünleri muhafaza edebilirsiniz.
 • Muayene masasının ahşap ayakları düz şekilde aşağıya doğru imalat edilmektedir.
 • Talebinize göre havluluk takma aparatı eklenmektedir
 • Ürünlerimiz kullanıcı hatası dışında 2 yıl firma garantisi altındadır.
 • Standart ürün ölçüleri:
  Boy: 185 cm – 190 cm
  En: 65 cm – 70 cm
  Yükseklik: 75 cm

ahsap-muayene-masaj-masasi-yatagi-divani-urun-ozellikleri-fiyatlari-satislari-uretim-toptan-satis-merkezi-imalati-cekmeceli-havluluk-aparatli-en-ucuz

Ahşap Çekmeceli Muayene/Masaj Masası Ürün Videosu

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap