Muayene Masası

Ahşap Muayene Masası İmalatı

Ahşap Muayene Masası İmalatı

Ahşap muayene masası imalatı hizmeti vermiş olduğumuz firmamız, ahşap çeşitlerinin farklı türleri (kayın, gürgen, mdf vb) ve çeşitleri ile talebinize göre tamamen kişiye özel veya iş yerinizin konseptine göre üretmektedir.

Ahşap olarak üretimini yapmış olduğumuz tüm modellerin sunumu sizlere daha kaliteli hizmet yanında piyasa koşulları altından daha uygun fiyat politikası ile 2 yıl garanti hizmeti vermektedir.

Firmamız ahşap muayene masaları ve ahşap masaj masaları üretiminin yanı sıra aynı zamanda, daha önce almış olduğunuz ahşap ürünlerinizin döşeme, tekstil bakım ve onarım hizmetlerini de sunmaktadır.

 

ahsap-muayene-mudahale-masasi-urun-ozellikleri-imalati-fiyatlari-nereden-satin-alinir-istanbul

 

Ahşap 2 Çekmeceli Muayene Masası Ürün Özellikleri:

Ahşap rengi cilasına göre farklı renklerde üretilmektedir
Deri altında 5lik sünger kullanılmaktadır
1. sınıf deri kullanarak üretimi yapılmaktadır
Talebe göre baş kısmı delikli veya deliksiz yapılmaktadır
Talebe göre baş kısmı kalkar veya düz zemin yapılmaktadır
Baş kısmı yukarı aşağı hareket etmekte olup, 10 kademelidir
2 çekmeceli olarak veya talebinize göre çekmecesiz üretilmektedir
Çekmecelerde istediğiniz ürünleri muhafaza edebilirsiniz.
Muayene masasının metal ayakları elekrostatik toz boya ile boyanarak imalat edilmektedir
Ürünlerimiz kullanıcı hatası dışında 2 yıl firma garantisi altındadır.
Yerli ve firmamıza ait üretilen muayene masası firmamız garanti kapsamı altındadır
Standart ürün ölçüleri:
Boy: 185 cm – 190 cm
En: 65 cm – 70 cm
Yükseklik: 75 cm

Diğer tüm modellerimiz için linkimizi tıklayabilirsiniz.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap