Muayene Masası

Ahşap Muayene Masası 2 Çekmeceli Alt Tablalı

Ahşap Muayene Masası 2 Çekmeceli Alt Tablalı

Ahşap muayene masası, dayanıklılığı, ağırlık taşıma oranı yüksekliği ve görsellik (dekor) açısından tercih edilen, uzun yıllar kullanım imkanı ve olanağı sağlayan masa türlerinden biridir.

ahsap-muayene-masasi-cekmeceli-alt-tablali-havlu-koyma-aparatli-urun-ozellikleri-imalati-fiyatlari-satin-al-istanbul

 

Ahşap Muayene Masası Ürün Özellikleri:

 • Ana gövde ve iskelet sisteminin tamamı ahşaptan imal edilmiştir
 • Antibakteriyel döşeme ile kaplanmış olup, kolay yıpranmayan ve temizlik esnasında kullanıcıya sorun yaratmayan deri kullanılmıştır
 • Baş kısmı 10 kademeli olup, elle ayarlanma özelliklidir
 • Muayene masası ayakları sabit olup, kayması engellenmiştir
 • Sünger olan bölümü 28 dansite özellikli ve 5 cm kalınlığında imal edilmiştir
 • 2 adet çekmece özelliği ile muayene esnasında kullanılan malzemelerin muhafaza edilme imkanı sağlamaktadır
 • Kağıt havluluk aparatı ile hasta muayene sonrası kolay örtü değişimi ve hijyeni sağlanmaktadır
 • Alt tabla kısmı özelliği ile talebe göre muayene malzemeleri, havlu vb ürünler koyma imkanı sağlamaktadır
 • Ürün Ölçüleri:
  Uzunluk: 190 cm
  Genişlik: 65 cm
  Yükseklik: 70 cm

Bu modelimizde talebinize göre ahşap rengi, deri rengi değişimi, ürün ölçüleri değişimi ve üretimi yapılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen firmamızla iletişime geçerek konusunda uzman ekibimizle görüşme sağlayınız.

hasta-muayene-masasi-sedyesi-ahsap-imalati-cekmeceli-fiyatlari-satis-yapan-firmalar

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap