Anne Bebek Ürünleri

Bebek Kodu Kromaj Ayaklı Pediatrik Yatak Trendelenburg Özellikli

Bebek Kodu Nedir, Ne İşe Yarar ve Neden Kullanılır?

Bebe kodu, genelde hastanelerde servislerde bebeğin tedavisinde kullanılan pediatrik yataklardır. Bebe kodları aynı zamanda odasında bulunan ve servisten annenin yanına kolay gelmesini ve emme sonrası bebeğin rahatlıkla yatırılmasını sağlayan özel yataklardır.

Bebek Kodu Kromaj Ayaklı Trendelenburg Ürün Özellikleri:

Aşağıdaki yazımızda tanıtacağımız bebe kodumuzun en önemli özelliği trendelenburg özellikli olmasıdır. Trendelenburg özelliği ile bebeğin baş kısmı yukarıda tutularak, meme emme sonrası sütün bebeğin boğazında kalmasını engellediği gibi, tıkanmaları ve boğulmaları da önleme amaçlıdır. İstenildiği taktirde bebeğin yatağı düz konuma manuel olarak getirilebilir.

Bebek kodumuzun tekerlekleri kilitli değildir. Kilitli olmamasının en önemli nedeni, bebeğin yatağın ufak çocuklar tarafından sarsılması veya itilmesi gibi durumda düşmesini engellemektir. Aynı zamanda tekerlekler düz değil yan konumda sürüş sağlar bu da diğer koruma nedenlerinden biridir.

Bebek kodu yatağı içinde bulunan su geçirmez, hava geçirgenli PU kılıf kaplı bir minder bulunmaktadır. Talebinize göre üzerine farklı bir minder veya yatak eklemesi yapabilirsiniz.

Bebek Kodu Ürün Teknik Özellikleri:

Bebek kodu ana iskeleti metal aksamı nikel kromaj kaplı olup paslanmaya karşı duyarlıdır.
Üzerinde bulunan itme kolu ile ileri geri hareket etme özelliğindedir
Ürün Ebatları: 46*77*86 cm
Bebe Kodu içinde üstte durmasını sağlayan pleksiglass yatak
Pleksiglass yatak kalınlığı 5 mm’dir ve bebeğin gözlemlenebilmesi için şeffak renktedir.
Çapraz fren tekerlekler 50 mm çapındadır
Vinlex deri kaplı sünger şilte 3 cm kalınlıktadır

Ürünü almak istediğinizde tarafınıza 3 parça teslim edilmektedir. Size teslim edilecek parçalar:
Bebek Sepeti
Pu Deri Şilte
Pleksiglass Yatak

Ürün hakkında fiyat bilgisi için lütfen firmamızı arayınız.

medikal-urun-satis-sabit-telefonmedikal-urun-satis-whatsap

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap