Genel Sağlık Bilgileri Anne Bebek Ürünleri Süt Pompaları

Ameda Hastane Tipi Süt Pompası Kiralama Hizmeti İstanbul

Hastane Tipi Süt Pompasını Neden Kiralamak Gereklidir?

Hastane tipi süt pompası neden kiralanır; eğer daha verimli pompalama gerektiren ihtiyaçlarınız varsa, hastane tipi süt pompası kiralamak sizin için en iyi seçenek olacaktır. Peki Neden?

 • Düşük süt üretimi varsa
 • Bebeğiniz erken doğmuşsa
 • Bebek emme işlemini yapamıyorsa
 • İkiz bebeğe sahip iseniz

Hastane tipi süt pompası size büyük derecede yardımcı olacaktır.

Hastane tipi süt pompaları koruyucu bariyerlerle inşa edilmiş ve birden çok kullanıcı için FDA tarafından onaylanmış cihazlardır.

Hastane Tipi Süt Pompasını Nasıl Kiralayabilirim?

Hastane tipi süt pompası kiralama hizmeti almak isteyen tüm anne adayları için uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bu noktada sizlerin ne kadar süreliğine kiralama hizmeti almak istediğiniz önemlidir. 6 ay ve daha fazla süre ile kiralamak isterseniz satın almak sizler için daha uygun olabilir.

Konusunda uzman ekibimiz sizlere ürün hakkında bilgi vererek; karar noktasında sizlerin bilgilerinizi alarak adresinize 1 adet Ameda Elektrikli Hastane Tipi Süt Pompası ve ihtiyaca göre 1 veya 2 adet Ameda Süt Sağım Seti ile beraber tarafınıza teslimatı sağlanacaktır.

Kiralama Hizmeti için sabah 9- akşam 7 saatleri arası 0216 405 28 28 nolu hattımızdan, mesai dışında olan saatlerde 0554 875 59 79 nolu hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Hizmetimiz sadece İstanbul için geçerlidir, şehir dışına kiralama hizmetimiz mevcut değildir.

Ameda Hastane Tipi Süt Pompası cihazı kiralanmış olup, süt sağım seti hijyen nedeniyle iade olarak alınmayacaktır ve kiralama süresi sonrası sadece cihaz tarafınızdan teslim alınacaktır. Cihazı teslim alan uzman ekibimiz yerinde kontrolünü sağlayarak ürünün çalışır olduğunu onaylaması gerekmektedir. Zarar veya hasar görmüş süt pompası için zarar belirlenerek tarafınıza fatura edilerek tahsil edilmektedir.

Ameda Hastane Tipi Süt Pompası Kiralama Hizmeti, Hastane Tipi Süt Pompasını Neden Kiralamak Gereklidir, Ameda Elite Hastane Tipi Süt Pompası Doğru Bir Ürün müdür, Hastane Tipi Süt Pompasını Nasıl Kullanmalıyım

Ameda Elite Hastane Tipi Süt Pompası Doğru Bir Ürün müdür?

Ameda Elite Hastane Tipi Süt Pompası, bir bebeğin emişin taklit eden, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanan dayanıklı bir hastane tipi göğüs pompasıdır. Ayrı emiş ve çevrim kadranları ve piston motorlu fonksiyona sahip olan Elite Göğüs Pompası, etkili bir şekilde pompalamanız için doğru ayarları bulmanızı sağlar. Kompakt ve portatif tasarımıyla Elite, bir yerden bir yere taşımak için elverişlidir.

Hastane Tipi Süt Pompasını Nasıl Kullanmalıyım?

 • Ellerinizi yıkayın ve göğüs pompasının tüm parçalarının temiz olduğundan emin olun.
 • Kendinizi rahat hissettiğiniz özel bir yer bulun. Bebeğini düşün; Bu, anne sütünü serbest bırakmaya yardımcı olan hormonları tetikleyecektir.
 • Monte edilmiş göğüs sağım setini göğüslerinize yerleştirin. Takılı şişeleri değil, kalkanları tutun, gerektiğinde bunları ayarlayabilirsiniz. Kalkanların nipellerin üzerinde ortalandığından emin olun.
 • Makineyi açın
 • Süt genellikle iki dakika içinde akmaya başlar. Pompanız kendi kendine ayarlanmazsa, hızı, bebeğin emme hareketlerine benzer şekilde tutarsız olacak şekilde değiştirmeye yardımcı olur.
 • Rahat ve verimli bir vakum ve ritim ayarını bulun. Pompalama asla acı vermemelidir.
 • Süt akışınız yavaşladığında ve bittiğini hissettiğinizde, pompayı kapatın.
 • Meme kalkanlarını çıkarın.
 • Şişeleri dikkatlice sökün ve üzerlerine kapak takın.
 • Ilık, sabunlu su ile vücudunuza ve / veya sütünüze dokunan parçaları yıkayın.
 • Parçaları kurumaya bırakın

hastane tipi süt pompası nedir nasıl nerede kullanılır, nereden satın alınır, fiyatlari, nasıl kiralayabilirim,

medikal-urun-satis-sabit-telefonmedikal-urun-satis-whatsap

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap