Süt Pompaları Anne Bebek Ürünleri

Ameda Elite Hastane Tipi Elektrikli Süt Pompası

Ameda Elite Hastane Tipi Elektrikli Süt Pompası

Ameda Elite Süt Pompası çok kullanıcılı bir üründür. Bu ürünü kullanan anneleri % 95’i çevresinde bulunan yeni anne adaylarına tavsiye etmektedir. Kullanımı çok kolay ve karmaşık değildir. Genelde klinik kullanım için üretilmiş olup anneler kendi evlerinde de rahatlıkla kullanabilir.

 

Ameda Elite Hastane Tipi Süt Pompası Ürün Özellikleri:

Ayrı kadranlarla çift ayarlanabilirlik
Anne adayları pompa ayarlarını kendi vücuduna göre özelleştirebilir
Mikro kompresörlü ve piston motor özelliği ile sessiz çalışma imkanı sağlar
Klinik ortamlarda ve ev ortamında kullanıma uygundur
Ritim ayarı: 30-60 devir/dakikadır
Vakum gücü: 30-250 mmHg’dır. Vakum gücü minimum 30mmHg ila maximum 250mmHg arasında basınç uygular.
Dahili çift şişe tutucular mevcuttur ve setin devrilmesini önler.
Açma ve kapama düğmesi ile vakum ayarı yapılması sağlanmıştır. Bu sayede aynı düğme ile kumanda edilebilir.
Yoğun kullanım sonrası ısınma yapmamaktadır.
Vibrasyonsuz olup yumuşak ve sakin çalışmaktadır.
Sınıfının en iyisidir
2 yıl garantilidir
Kolay taşımak için darbe önleyici taşıma çantası mevcuttur
Kullanıma göre tekli ve çiftli süt sağım setleri mevcuttur

Ameda Hastane Tipi Süt Pompası’nı firmamızı arayarak satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Kiralama hizmetleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

ameda elite elektrikli süt pompası tekli çiftli fiyatlari, kiralama, satin al, kiralama, nasıl kullanılır, kullanımı, en ucuz süt pompası satın al kirala, hastane tipi süt pompası, süt pompası nereden alınır,

Ameda Hastane Tipi Süt Pompasını Kimler Kullanabilir?

* Annede süt yeterli değil ve düşük süt üretimi mevcut ise
* Emzirme döneminde bebeğinden uzak kalan (çalışan) anneler,
* Bebeğin yeterince göğüs ucunu emme gücünü yakalayamaması,
* Bebeğin emme ve doyma işlemini tamamlamasından sonra anne göğsünde kalan fazla sütün anne de yarattığı ağrı ve ateş durumu,
* Göğüs ucunun emmeye elverişli olmaması,
* Prematüre (erken doğan) bebekler,
* Çalışan bayanların özellikle süt salımına devam etmesi ve vücuda süt sağıyormuş izlenimi vererek süt bezlerinin çalışmasını sağlamak, laktasyonu teşvik etmek,
* İkiz bebek sahibi olmak,
* Süt tedarikini artırmak.
* Fizyolojik olarak bir bebeğin emiş gücünü taklit etme özelliği, kolay kullanım ve çok süt sağımında yardımcı olmaktadır.

elektrikli ameda hastane tipi süt pompası kiralama istanbul anadolu avrupa, süt pompası kiralama fiyatları, anne sütü pompası kiralama, süt sağma pompa kiralama, süt sağma pompası kiralık, kiralık elektrikli süt sağma pompası istanbul

Ameda Hastane Tipi Süt Pompası Nasıl Kiralanır?

Firmamızla iletişime geçerek uzman ekibimizin kontrolü eşliğinde sizden gerekli bilgiler alınarak, vermiş olduğunuz adrese gönderimi sağlanacaktır. Anlaşmaya göre belirlenen süre geçtiği taktirde firmamızı arayarak kiralama hizmeti süresini uzatabilirsiniz.

medikal-urun-satis-sabit-telefonmedikal-urun-satis-whatsap

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap