Genel Hastane Malzemeleri

Dezenfektan Duvar Aparatı

Dezenfektan Duvar Aparatı Nedir?

Dezenfektan duvar aparatı, el ve cilt dezenfektanı kullanımını kolaylaştıran önemli bir aplikatördür.

El ve cilt dezenfektanı, bakteri ve dezenfektan kullanımı ile ilgili; okul, iş yeri, ev, hastane vb birçok alanda kullanılan antiseptik bir sıvıdır.

El ve cilt dezenfektanı kullanımının hızlı olması için sabit bir yerde stabil olmasını sağlamak ve kullanıcıya kolaylık sağlaması için el ve cilt dezenfektanı duvar aparatı kullanılmaktadır.

El ve cilt dezenfektanı aparatı ile beraber, el ve cilt dezenfektanı, zefiran, baticon, oksijenli su vb fiyatları da firmamızdan temin edebilirsiniz.

Dezenfektan Duvar Aparatının Özellikleri:

  • 1 LT’lik tüm dezenfektanlara uygun olarak üretilmiştir. Örneğin; dikdörtgen, kare ve yuvarlak şişe vb.
  • Paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
  • Tek bir basma hareketiyle sıvı kullanıma hazırdır.
  • Duvara monte özelliktedir.
  • Ürünle beraber 2 dübel, 2 vida mevcuttur.
  • Darbelere dayanıklıdır.
  • Aynı zamanda el teması dışında dirsekle de kullanılabilir.
  • Ahşaba veya beton duvara monte edilebilir.
  • Ürün Ölçüleri: 30 x 5 x 17 cm
  • Perakende ve toptan ürün satışımız mevcuttur.

 

medikal-urun-satis-sabit-telefonmedikal-urun-satis-whatsap

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

1 Yorum

Yorum Yap