Rehabilitasyon Koltukları

Hasta Koltuğu ve Televizyon Tv Koltuğu

Hasta Koltuğu ve Televizyon Tv Koltuğu

Hasta Koltuğu ve Televizyon Tv Koltuğu, hastamızın ve hastamıza bakan refakatçimizin konforunu sağlayayan özel bir koltuktur. Hastamızın yatağında sadece hayatı geçirmeye çalışması zor olmakla beraber psikolojik açıdan da değişiklik yaratacaktır.
Hasta koltuğu sayesinde hastamız tv izleyebilecek, akrabaları veya aile fertleriyle de aynı zamanda vakit geçirme imkanı sağlayabilecektir.
Tv koltuğu, oturma pozisyonun da olduğu gibi aynı zamanda, yatar pozisyona da gelebilmektedir. Hasta, dinlenme ihtiyacı olduğunda koltukta dinlenebilir, uyuyabilir; gerekirse uyumak için yatağına da götürülebilir

Hasta Koltuğu ve Televizyon Tv Koltuğu Ürün Özellikleri:

Her hastaya ve kullanıcıya uygun konforlu bir koltuktur
Sırta destek veren kavisli sırtlığı ve ayak dayanağı ile bitişik olan oturağı, bu koltuğun en önemli özellliklerinden biridir
Koltuğun her iki tarafında bardak koymak için bardak tutacağı bulunmaktadır.
Koltuk, hastaya veya kullanıcıya elektrikli kaldırma desteği sağlar.
Eklem ağrıları, sırt, diz ve kalça sorunları olan insanlar için idealdir.
Ameliyat sonrası iyileşme ve hareket kabiliyetini kazanmaya son derece yardımcı olur.
Bir yan ve iki tane ön cebi bulunmaktadır.
Yükseklik: 107 cm
Genişlik: 87 cm
Derinlik: 51 cm
Yatar pozisyonda uzunluğu: 164 cm
Kolluklar arası mesafe: 59 cm
Oturağın yerden yüksekliği: 49 cm
Sırtlık yoğunluğu: 25 kg/m3
Oturak yoğunluğu: 30 kg/m3
Ağırlığı: 59 kg
180 kg taşıma kapasitesine sahiptir.
2 yıl garantilidir
Ürün Kodu: 489135 – Optima XXL Model
Marka: Herdegen
Menşei: Fransa

hasta-koltugu-urun-ozellikleri-fiyati

tv-koltugu-urun-ozellikleri-fiyatlari-istanbul

hasta-koltugu-urun-ozellikleri-fiyatlari

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap