Rehabilitasyon Koltukları

Herdegen Engelli Koltuğu Modelleri

Obezite Hastalar İçin Engelli Rehabilitasyon Koltuğu

Engelli koltuğu, obezite hastalar için özel tasarlanmış olup, gelişmekte olan hastanın oturma kabiliyetini sağlayabilmek için kilolu hastalar için üretilmiş rehabilitasyon koltuğudur.
Rehabilitasyon Koltuğu, yaşlı ve vücudunda kilodan veya herhangi bir nedenle sıkıntısı olan, diz kapaklarında problemi olan, oturma kalkma sıkıntısı yaşayan kişilerin hayatında büyük kolaylık sağlayan koltuklardır. Aynı zamanda stres atmalarını sağlar.

Engelli Rehabilitasyon Koltuğu Ürün Özellikleri:

Yüksek kaliteli olup, Fransa’dan ithal edilmiştir.
İri yapılı, kilolu insanlar için özel olarak tasarlanmıştır
Konfor ve rahatlığı takdir edilecek derecede rahattır
Koltuğu kullanan kişinin sırtına tamamen destek veren elyaf ile doldurulmuş 4 yastıklı bir sırtlığı ve yüksek derecede esnek olan bir oturağa sahiptir.
Koltuğun örtüsü, temizliği kolaylaştırmak için değiştirilebilir ve yıkanabilir.
Kitap ve dergileri yerleştirmeye yarayan iki tane yan cebi bulunmaktadır.
Yükseklik: 107 cm
Genişlik: 99 cm
Derinlik: 55 cm
Yatar pozisyonda uzunluk: 170 cm
Kolluklar arası mesafe: 63 cm
Oturağın yerden yüksekliği: 47 cm
Sırtlık yoğunluğu: elyaf
Oturak yoğunluğu: 38 kg/m3
Ağırlığı: 65 kg
180 kg taşıma kapasitesine sahiptir.
2 yıl garantilidir
Ürün kodu: 485130 – Prestige XXL Bronz Model
Marka: Herdegen
Menşei: Fransa

en-kaliteli-ucuz-engelli-koltugu-modelleri-urun-ozellikleri-fiyati

engelli-koltugu-modelleri-urun-ozellikleri-fiyatlari

herdegen-en-ucuz-engelli-koltugu-modelleri-urun-ozellikleri-fiyati

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap