Rehabilitasyon Koltukları

Yaşlı Koltuğu Elektrikli Stylea II

Yaşlı Koltuğu Kullanmanın Önemi Nedir?

Yaşlı koltuğu, kullanıcının sosyal olmasında etken olan bir üründür. Yaratmış olduğu konfor sayesinde hasta rahatlık sağladığı gibi, yatağa bağımlı kalmaktan kurtularak çevreyle etkili bir şekilde iletişim de sağlamış olur.

Yaşlı koltuğu, kumandalı olması özelliği ile de hem oturur hem de yatak pozisyonunu alır ve hastanın dinlenmesi; aynı zaman da uykusu geldiği zaman rahatsız edilmeden yatmasına ve uyumasına da olanak sağlar.

Yaşlı koltuğu, yürüme zorluğu yaşayan hastaların yürütecine veya tekerlekli sandalyesine geçişini de kolaylaştırır. Avrupa’da bulunan bir çok hastanın, hatta hasta olmayan yaşlıların da dinlenme sürecinde son durakta diyebiliriz. Rahatlığı sayesinde kendisini vazgeçilmez kılan Fransa’dan ithal bir üründür.

Yaşlı Koltuğu Stylea II Modelinin Ürün Özellikleri:

Çift motorlu özelliği ile baş ve ayak kısımlarının birbirinden bağımsız şekilde hareket etmesine olanak sağlar.
Sırtlık kısmında yumuşak içi boş elyaf ile doldurulmuş 3 rulo sırt dayama yastığı vardır
Oturak, ayak dayanağı ile bitişiktir ve kılıfı kolaylıkla çıkar.
Mikrofiber ve suni deri ile imal edilmiş çeşitleri vardır.
Yükseklik: 105 cm
Genişlik: 80 cm
Derinlik: 50 cm
Yatar pozisyonda uzunluğu: 166 cm
Kolluklar arası mesafe: 55 cm
Oturağın yerden yüksekliği: 50 cm
Sırtlık yoğunluğu: elyaf
Oturak yoğunluğu: 21 kg/m3
Ağırlığı: 52 kg
130 kg taşıma kapasitesine sahiptir.
2 yıl garantilidir.
Ürün Kodu: 490135
Marka: Herdegen – Stylea II Modeli
Menşei: Fransa

yasli-koltugu-fiyatlari-istanbul-ucretsiz-kargo

en-kaliteli-ucuz-rehabilitasyon-koltugu-urun-ozellikleri-fiyatlari-istanbul-ucretsiz-kargo

medikal-hasta-koltugu-satin-al-istanbul

medikal-yasli-koltugu-urun-ozellikleri-istanbul

baba-koltugu-satin-al-istanbul-ucretsiz-kargo

en-ucuz-kaliteli-hasta-koltugu-satin-al-istanbul-ucretsiz-kargo

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

1 Yorum

  • Tekli refakatçi koltuğunu fiyatını renklerini öğrenebilir miyim. Bir tane alabiliyormuyum. Teşekkür ederim.

Yorum Yap