Rehabilitasyon Koltukları

Tekli Refakatçi Koltuğu Katlanır Bazalı İmalat Satış Merkezi

Refakatçi Koltuğu Nedir, Ne İşe Yarar?

Refakatçi koltuğu; hastane, klinik, sağlık merkezleri, ev, otel vb bir çok alanda yerden tasarruf edebileceğiniz, hem koltuk olarak hem de uzanma alanı olarak kullanabileceğiniz dinlenme koltuklarıdır.

Hastaya refaket etmekte büyük kolaylık sağlayan refakatçi koltuklarımız, uzanma ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla açıp yatabilmenizi sağlarken, alt kısmının bazalı olması sayesinde şahsi ürünlerinizi saklayabileceğiniz yer imkanı da tanır, bunun yanı sıra koltuğu kaldırıp düzelttiğinizde normal oturma pozisyonuna geçerek koltuk görevi görür.

hasta-hastane-tekli-refakatci-koltugu-sahibinden-satan-firmalar-modelleri-fiyatlari-imalatci-satis-merkezi

refakatci-koltugu-nedir-ne-ise-yarar-nasil-acilir-iamalat-toptan-perakende-imalat-uretim-satis-merkezi-istanbul-turkiye

Refakatçi koltukları hastahaneler için oturma düzenine uygunluk sağlarken, yerden tasarruf etme özelliği ile de büyük imkan sağlar. Hem tasarım hem de dayanıklılık olarak en sağlam hasta eşlikçisi olma özelliğine sahip olan koltuklarımızın istediğiniz kumaşta ve mobilyanıza uygun olarak imalatı yapılmaktadır.

Refakatçi koltuklarımız tekli üretimin yanı sıra çiftli olarakta yapılmaktadır. Koltuklarımız için firmamızda bulunan kumaşlardan seçebileceğiniz gibi, kendi kumaşınızı da getirebilirsiniz, kumaş rengi beğenip talep ettiğiniz renkten de imalatının yapılmasını da isteyebilirsiniz.

Evinizde, hastanenizde bulunan refakatçi koltuklarınız var ise, koltuklarınızın döşeme değişimi, tamir, bakım ve onarımı içinde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

refakatci-rehabilitasyon-koltugu-olculeri-satin-al-istanbul-en-ucuz-uygun-kaliteli-fiyatlari

Refakatçi Koltuğu Ürün Özellikleri

Yüksek kalite ahşap malzemeden üretilmiştir
Kadife, suni deri vb. kumaş seçenekleri mevcuttur.
Konforlu ve ergonomiktir
Katlanır özellikte olup, yerden tasarruf sağlar
Bazalı olup, kişisel eşyaları saklama alanı sağlar
2 yıl garantilidir.
Garanti kapsamına kumaş vb durumlar girmez
Kol koyma yerleri sayesinde kişinin düşmesini engeller
Sırt dayama yeri mevcuttur.
Talebe göre kumaşına uygun yastık üretilmektedir

tekli-bazali-kanepeli-refakatci-hasta-hastane-koltuğu-uretim-yapan-satan-firmalar-fiyatlari-istanbul

tekli-refakatci-koltugu-satis-fiyatlari-en-ucuz-uygun-kaliteli-toptan-istanbul

Diğer rehabilitasyon koltuklarımız için linkimizi tıklayıp firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap