Baston, Kanedyen ve Koltuk Değneği

Herdegen Katlanabilir Taburesi

Herdegen Katlanabilir Tabure Ürün Özellikleri:

Katlanabilir
Portatif özelliktedir
Hafif olması ile rahatlıkla taşınıp, baston olarak kullanılabilir
Yorulduğunuzda polipropilen oturak açılıp oturulabilir
Epoksi boya kaplama alüminyumdan yapılan oturak, polipropilen oturağa sahiptir.
Taşıma Kapasitesi: 100 kg.
Ürün Kodu: 116801
Menşei: Fransa
Marka: Herdegen

Neden Katlanabilir Tabure Almalısınız?

Oturak sayesinde yolda yürürken yorulan kişi için, nereden destek alıp dinlenebilirim diye düşünmesini gerektirmeden, hemen oturma kısmını açarak rahatlıkla oturup dinlenebilir ve sonrasında tekrar yürümeye devam edip gideceği yere yorulmadan gitme imkanı sağlar.

Yaşlıların, yürüme sorunu çeken herkesin rahatlıkla yanında taşıyabileceği, Fransa’dan ithal şık tasarımlı bir üründür.

katlanabilir tabure, katlanabilir tabure fiyati, katlanabilir tabure istanbul, en ucuz katlanabilir tabure, katlanır tabure, katlanır tabure fiyatı, katlanır oturak, taşınabilir katlanır sandalye

katlanabilir tabure, katlanabilir tabure fiyati, katlanabilir tabure istanbul, en ucuz katlanabilir tabure, katlanır tabure, katlanır tabure fiyatı, katlanır oturak, taşınabilir katlanır sandalye

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap