Hastane Malzemeleri Tekerlekli Hasta Taşıma Sandalyeleri

Herdegen Turnax Hasta Taşıma Transfer Nakil Arabası

Hasta Taşıma Transfer Sandalyesi Nedir, Ne İşe Yarar?

Hastanelerde ve sağlık merkezlerinde, yatan hastaların veya belli bir zaman içinde yürüme güçlüğü çekecek olan hastaların bir yerden bir yere sağlık görevlileri tarafından transferinin kolayca ve güvenli bir şekilde kaldırmalarına yardımcı olan nakil aletler veya sandalyelerdir.

Hasta taşıma transfer sandalyesi, kilolu ve taşıması zor olan hastalarda taşıma kolaylığı sağlayan ve her hastanede olması gereken transfer aletleridir.

Herdegen Turnax Hasta Taşıma Aleti Ürün Özellikleri:

Ayak bileği ve diz yükseklik mesafesi ayarlanabilir
Tekerlekli olması özelliği ile hasta transferi kolaydır
Hasta görevlisine kolaylık sağlar ve bel ağrılarını önler
Epoksi kaplama özellikli çelikten imal edilmiştir.
Hasta taşıma kapasitesi 130 kg’dır.
Ürün Ağırlığı: 15 kg
Ürün Genişliği: 48 cm
Kapladığı Alan: 44,3 * 44,7 cm
Kol Yüksekliği: 75 – 130 cm arası
Diz Yüksekliği: 10 – 54 cm arası
2 yıl garantilidir
Menşei: Fransa
Ürün Kodu: 430916

Ürün hakkında fiyat ve bilgi için lütfen firmamıza mail atınız.

medikal-urun-satis-sabit-telefonmedikal-urun-satis-whatsap

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap