Genel Solunum Cihazları Ventilatörler

Oxivent Oxi4 Plus Hastane Tipi Taşınabilir Transport Ventilatör

Oxivent Oxi4Plus Taşınabilir Ventilatör

Oxivent Oxi4Plus Taşınabilir Ventilatör, acil durumlarda her yerde kullanılabilen taşınabilir ventilatördür. Özel program sistemi özelliği ile talebe göre yenidoğan yazılımı atılarak kullanılabilir

Oxivent Oxi4Plus Taşınabilir Ventilatör Ürün Özellikleri:

* Yetişkin ve pediatrik için uygundur.
* Dokunmatik özellikli
* Fonksiyonel ve smart özellikli
* 7.1 inch LCD ekran ile daha görsel ve daha kullanışlı
* Yenilikçi ve son konsept teknoloji
* Dahili kuru hava üreteci ile (Blower sistemi) FIO2 düzenlemesini %21’den %100’e kadar sağlar.
* Tüm hasta grupları için optimum ventilasyon sağlar
* Yüksek performans
* Ambulans, uçak, hastane ve gemilerde kullanılabilir
* 9 saat ve üzeri şarj süresi
* Noninvaziv ventilasyon ve yüksek akışlı oksijen terapisine uyumlu
* Yetişkin ve pediatrik kullanım özelliği ile isteğe bağlı yenidoğan kiti yazılım imkanı sunar

 

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap