Süt Pompaları

Mamajoo Hastane Tipi Süt Pompası Elektronik USB Tekli Göğüs Pompası

Mamajoo Hastane Tipi Süt Pompası

Anne sütü büyümekte olan bir bebek için gereklidir, bu nedenle anne sütünü her zaman elinizde bulundurmak her anne için çok önemlidir. Düzenli bir göğüs pompası ile bir seferde sınırlı miktarda süt alırsınız. Bunu önlemenin iyi bir yolu, yalnızca genel olarak ne kadar verimli olduklarından değil, aynı zamanda ne kadar dayanıklı ve çok yönlü olduklarından dolayı hastane sınıfı bir göğüs pompası kullanmak anne açısından çok daha sağlıklı olacaktır.

Hastane tipi süt pompalarının en önemli özelliği, diğer süt pompalarına oranla süt çekim oranı ve hızının diğerlerine göre daha verimli ve yüksek oluşudur.

Piyasanın bu noktada sunması gereken her şeyi göz önünde bulundurduktan sonra, Mamajoo elektronik süt pompası satın alabileceğiniz veya kiralama yapabileceğiniz en iyi on hastane sınıfı göğüs pompası listesinin başında yer alır.

Mamajoo Hastane Tipi Süt Pompası, hızlı ve zahmetsiz süt sağmak için uygun çekim gücü seçimiyle Mamajoo Elektronik USB Göğüs Pompası maksimum konfor ve kullanım kolaylığı sunar.

Mamajoo Hastane Tipi Süt Pompası Ürün Özellikleri:

Sessiz çalışma
Kolay kullanım
Hızlı sağım
5 farklı masaj mod özellikli
10 farklı çekim mod özellikli
15 farklı kullanım seçeneklidir
İşlem takibi led ışıklı göstergeden takip edilebilir
Açma / Kapama tuşuna basıldığında kaldığı yerden devam eder
Son kullanım ayarlarını hafızaya kaydeder
Gelişmiş mikroişlemci teknoloji özelliği sayesinde 30 dakika sonra otomatik kendiliğinden kapanır
Taşıması kolay
Küçük boyutlu olup, sadece 147 gr ağırlığındadır
Anne sütü sağımı yapılırken +/- tuşlarına basarak; talebinize uygun hızlı çekim ve ritim özelliğinden seçim yapabilirsiniz
Süt sağım kabında bulunan sütü, başka bir süt kabına boşaltmadan biberona dönüştürebilirsiniz, bu da bebeğinizi rahat besleme kolaylığı sağlar
Süt sağım kabının ağzını kapatma halkası ile kapatıp buzdolabında veya dondurucuda saklayabilirsiniz
USB özelliği sayesinde fişe gerek kalmadan PC’den, Araba Şarjı Ünitesinden veya Powerbank ile süt sağımı rahatlıkla yapabilirsiniz.
Garanti süresi 2 yıldır
BPA içermez
Temizliği kolaydır
Kullanım Yaşı: 0 ay+
Çalışma süresi: 0-30 dakika

Ürün Paket İçeriği:

1 Adet Çekim Ayarlı Tekli Elektronik Göğüs Pompası
1 Adet PES Biberon (150 ml)
1 Adet Kapatma Halkası
1 Adet Silikon Biberon Emziği
1 Adet Adaptör

Mamajoo Tekli Süt Pompası Kullanım Kılavuzu

 1. İlk ve her kullanımdan önce ve sonra pompanızın anne sütü ile temas eden tüm parçalarını sökünüz, iyice yıkayınız ve MAMAJOO buhar sterilizörlerini kullanarak veya suda 5 dakika kaynatarak steril ediniz. Pompa bileşenlerinin hasar görmemesi için tavsiye edilenden daha uzun süre steril etmeyiniz.
 2. Motor ünitesini ve elektrik aksamını suya ve neme maruz bırakmayınız, ıslak bez ile temizlemeyiniz. Motor ünitesi, pompa hava tüpü ve anne sütü ile temas etmeyen parçaları ASLA steril etmeyiniz.
 3. Pompa mekanik parçalarını ılık sabunlu su ile elde yıkayıp iyice durulayınız veya bulaşık makinesinin üst sepetinde yıkayınız.
 4. Ürüne zarar verebileceği ve çatlamalara neden olabileceğinden anti bakteriyel deterjan ve temizleyicilerle temizledikten kaçınınız. Böyle bir durum olduğunda bu parçaları kullanmayınız.
 5. MAMAJOO Elektronik USB Göğüs Pompalarını SADECE orijinal adaptörü ile çalıştırınız. Her kullanımdan sonra kapalı olduğunu kontrol ediniz ve prizden çıkartınız.
 6. Motor ünitesinin zarar görmemesi için süt sağım / saklama kabının kapasitesini aşmayınız. 120 mI den daha fazla süt sağıyorsanız, lütfen büyük biberon kullanınız.
 7. Bebeklerin ve küçük çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz.
 8. Çok sert ve hızlı sağım ritmi ağrıya neden olabileceğinden pompanın çekim gücünün size uygun olduğundan emin olunuz.
 9. Silikon konfor başlığı pompanın huni kısmına tam olarak oturmadığında süt silikon konfor başlığından akacağından her kullanımda kontrol ediniz.
 10. Bir sorun oluştuğunda, ürünü fişten ya da harici şarj cihazından çıkartınız. Servis gerekli olduğunda, sizi yetkili teknik servisimize yönlendirebilmemiz için bizimle iletişime geçiniz.
 11. Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası’nın tıpasını (p) kuvvetli şekilde çekmemeye özen gösteriniz.
 12. Kullanım kurallarına her zaman uyunuz. Firmamız uygunsuz kullanımdan kaynaklanan herhangi bir zarar için sorumlu tutulamaz.
 13. Hortum steril edilmemeli ve yıkanmamalıdır. Hortumun içinde kalan su, motor parçalarına zarar verir

Mamajoo Tekli Süt Pompası Bakım Kılavuzu

1. Motor ünitesini SADECE kuru bir bezle temizleyiniz. Ürünü temizlemek için parlatıcı, aşındırıcı veya anti- bakteriyel malzemeler kullanmayınız.
2. Hava tüpü bağlantılarının tam ve valf kapağının herhangi bir zarar görmemiş olduğunu düzenli olarak kontrol ediniz.
3. Pompa gövdesi ve süt saklama kapları bulaşık makinesinde güvenle yıkanabilir ancak gıdalardan gelen renklerden dolayı renk değişimi olabilir

Mamajoo ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür eder, bebeğinizi sağlık ve mutlulukla büyütmenizi dileriz. Mamajoo ürünlerinin üretim sürecinde anne ve bebek sağlığı ön planda tutularak en son teknoloji ile Avrupa Birliği standartlarına uygun en yüksek kalitede, gıdaya uygun ve BPA içermeyen hammaddeler kullanılmıştır.

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

2 Comments

 • Yoğun araştırmalarım sonucunda bir çok süt pompası denememe ve önerilere rağmen, Derya Hanımın önerisi üzerine bu ürünü aldım, internette bulunan olumsuz yorumlara rağmen kendisinin verdiği güvenle ürünü satın aldım. Kendisine teşekkür ederim, kiralama bedeline vereceğim parayla cihazı satın aldım ve çok memnun kaldım. Alacak ve kullanacaklara tavsiyem benim gibi ilk kullanım sonrası pompayı yıkadıktan sonra aparatları doğru takmanızdır yoksa benim gibi çekmedi zannederek yana yakıla derya hanımı aramak zorunda kalırsınız :))) Tüm yardımları için teşekkür ederim, sabırla hizmet verdi.

  • Rica ederim Aylin Hanım ne demek, evet maalesef aparatlar doğru takılmadığı zaman çekim yapılmıyor tüm cihazlarda olduğu gibi. Güle güle ve sağlıkla bebeğinizi büyütmeniz dileğimizle :))

Yorum Yap