Manuel Cilt Bakım Koltukları Cilt Bakımı Koltukları

Manuel Cilt Bakım Koltuğu MP027

Manuel Cilt Bakım Koltuğu Nedir?

Manuel Cilt Bakım Koltuğu, maksimum hasta ve doktor konforu için üretilmiş cilt bakımı, cerrahi ve benzeri prosedürler için tasarlanmış koltuk çeşitleridir.

Manuel cilt bakım koltukları, aynı zamanda kozmetik ve kuaför alanında etkin şekilde kullanılmaktadır. Tercih edilme sebeplerinden biri uygun fiyat, yer sıkıntısı, taşıma kolaylığı ve rahatlığı, manuel olarak müdahale edebilme özellikleri kullanıcıya büyük imkan sunmaktadır.

Manuel Cilt Bakım Koltuğu MP027

Bu modelimiz daha çok kozmetik sektöründe cilt bakım uzmanlarının kullandığı bir ürünümüzdür. Bunun yanı sıra eczanelerde de bildiği üzere son yıllarda yapılan cilt bakım analizlerinde de bu cilt bakım koltukları kullanılmaktadır.

Manuel Cilt Bakım Koltuğu Ürün Özellikleri:

1- Sırt kısmı manuel olarak elle ayarlanabilir ve bu sayede sırt kısmını istediğiniz derecede yatırabilir veya dik pozisyonda tutabilirsiniz
2- Sırt kısmında bulunan mekanik dişliler sayesinde 0-90 derece oturan kişinin konumunu ayarlayabilirsiniz
3- Ayak kısmını manuel olarak ayarlayabildiğiniz için, oturan kişinin ayaklarını tam olarak kaldırabilir ve kalça hizasında düz pozisyonda tutabilirsiniz veya tam tersi istediğiniz derecede indirip ayarlayabilirsiniz.
4- Ayak kısmında bulunan mekanik dişliler sayesinde ayak kısmını 0-40 derecede istenilen konumda ayarlayabilirsiniz
5- Modelimizin sırt ve ayak kısmının tam yatması ve düz olması halinde 170 cm sedye pozisyonuna gelebilmektedir.
6- Kol koyma yerlerinin mevcut olmaması aynı zamanda hastaya müdahale edilmesini de kolaylaştıracaktır.
7- Vinleks deri opsiyonlu olup, talebinize göre renk değişikliği yapılabilmektedir.
8- Vinleks deri özelliği ile antibakteriyel ve silinebilir özelliğe sahiptir
9- Tüm metal aksam çelik gövde 200 derecede elektrostatik toz boya ile fırınlanmıştır
10- Kullanılan kaliteli sünger ile çökme yapmamaktadır
11- Taşıma kapasitesi 200 kg’dır

manuel-cilt-bakim-koltugu-nedir-ucuz-sahibinden-urun-ozellikleri-fiyatlari-satin-al-istanbul

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap