Genel Sağlık Bilgileri Sedyeler

Merdiven Sandalye Sedye Nedir, Ne İşe Yarar, Özellikleri, Nasıl Kullanılır?

Merdiven Sandalye Sedye Nedir? Ne İşe Yarar?

Merdiven Sandalye Sedyeler, Hastanın bir yerden bir yere özellikle merdivenlerde taşıma esnasında hasta güvenliğini artırmak için tasarlanmış acil müdahale ekipmanıdır. Merdiven hasta taşıma sandalye sedyeler, acil müdahale ekipmanı olduğu gibi, aynı zamanda asansörlerin bulunmadığı ev veya iş yeri ortamlarda hastanın muayenesi, kontrolünün gerektiği durumlarda hastaneye götürmek ve muayene olmak için araca kadar taşınması için kullanılması gereken sedyelerden biridir.

Merdiven hasta taşıma sandalye sedyeleri, taşımayı sağlayan kişiler için de büyük kolaylıklar sağlar. Ağırlık eşit oranda dağıldığı için taşıyan kişilerde merdivenlerden rahatlıkla indirebilir ve taşıyabilirler. Merdiven sedyeler sadece sandalye pozisyonunu alır, ön ayak kısmında bulunan kolonlardan elle müdahalede çıkan uzantılar sayesinde büyük taşıma rahatlığı da sağlamaktadır.

Merdiven Sandalye Sedye Ürün Özellikleri:

Özellikle yatalak hastalarda kullanılır
Tekerlekli sandalye olarak kullanılabilir
Merdiven sandalyesi olarak kullanılabilir
Sağlam ve dayanıklıdır
Hafif alüminyum çerçevelidir
Antibakteriyel özellikli vinil kaplı naylon kılıflıdır
Arka ve ön bölümlerde taşıma aparatı
Kol koyma kolçakları mevcuttur
Ön kol uzantıları açılıp kapanabilir
Kolay temizlenebilir
4 adet sabit tekerlekler vardır
2 adet kilitli tekerler mevcuttur
3 adet sabitleme kemerler
Kaldırma kolları ve katlanır ayaklar
Kolay taşınabilir özellikli
İkiye katlanabilir
Dengelidir
159 kg taşıma kapasitelidir
Ebatlar: 93 x 52 x 13(cm)

Merdiven Sedyeler Hangi Durumlarda Kullanılır?

Acil durumlarda bilinç kaybı yaşayan ve yürüme zorluğu çeken hastalarda; merdivenden indirirken, yakın mesafede, ambulans sedyesinin giremeyeceği vb noktalarda kullanılır. Hasta kısıtlamalarını içeren Merdiven Sedye Sandalyesi, tekerlekli sandalye ve merdiven sandalyesi görevi görecek şekilde tasarlanmıştır.

Diğer sedye modellerimiz için linkimizi tıklayabilir, fiyat bilgisi için whatsapp hattımız veya mail yoluyla firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

medikal-urun-satis-sabit-telefonmedikal-urun-satis-whatsap

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap