Hastane Malzemeleri

Oksijen Tüpü Sabitleme Aracı

Oksijen Tüpü Sabitleme Aracı

Oksijen tüpü sabitleme aracı veya aparatı imalatını yaptığımız ürün, hastahanelerde, okullarda, revirlerde ve buna benzer noktalarda oksijen tüpünüzü rahatça koyabileceğiniz ve sabit tutabileceğiniz bir aparattır.

Oksijen tüpü sabitleme aparatının kullanılmasındaki en önemli faktörlerden biri, tüpün birisi tarafından çarptığı anda devrilmesini engellemek ve önlem almaktır.

Oksijen tüpü sabitleme aracı, okullarda da son zamanlarda tercih edilmektedir. Okul revirine yerleştirilen tüpün, okul öğrencileri tarafından bir yerden bir yere taşınmasını ve bir o kadarda tehlikeyi önlemek amacıyla okul yönetimleri tarafından talep gören bir iş güvenlik önlem durumlarından biridir.

oksijen-tupu-dolumu-sabitleme-tasima-araci-aparati-ozellikleri-imalati-uretim-merkezi-satin-al-fiyatlari-istanbul

 

Oksijen Tüpü Sabitleme Aracı Ürün Özellikleri

Oksijen tüpü sabitleme aracımızın fotoğraflarda görüldüğü üzere üst kısmını sol ve sağ başlarında vidalama yeri bulunmaktadır.

Oksijen tüpü sabitleme aracımızın alt kısmı zeminle bire bir temas halinde olmayıp, 4 ayak üstüne plastik pabuçlarla sağlamlaştırılmış olup aynı zamanda yerle zamanla temas halinde olduğunda paslanmayı önleme amaçlı eklenmiştir.

Oksijen tüpü sabitleme aracımız alt ve üst tarafında bulunan özel kilitli zincirlerle aynı zamanda bir çok tüpe uygun olarak tasarlanmış olup, bir çok tüp modeline göre de uygulanması sağlanmıştır.

Oksijen tüpü sabitleme aracımız 3 Lt. , 5 Lt. , 10 Lt. oksijen tüplerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Talebe göre 40 lt ve 50 Lt lik ve diğer tüp boyutlarına göre de özel olarak imal edilebilmektedir.

Oksijen tüpü sabitleme aracımız 200°C fırında elektrostatik toz boya ile fırınlanmış olup tabanca tip boya kullanılmamıştır. Fırınlanmış ürün her zaman daha uzun süreli kullanıma hizmet etmektedir.

Fotoğrafta görmüş olduğunuz ürünün aynısının siparişi için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Bu ürünün yanı sıra aynı zamanda tekerlekli olan oksijen tüpü taşıma arabası imalatımızda mevcuttur.

oksijen-tupu-sabitleme-standi-tasima-arabasi-araci-uretim-imalat-toptan-satis-merkezi-fiyatlari-ozellikleri-istanbul

oksijen-tupu-dolumu-sabitleme-tasima-araci-arabasi-aparati-ozellikleri-imalati-uretim-merkezi-satin-al-fiyatlari-istanbul-kaliteli

Diğer hastane, okul, muayenehane vb merkezlerin ürünleri görmek için lütfen tıklayınız.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap