Nebülizatör

Omron CompAir C28 Kompresörlü Nebülizatör Cihazı

Omron C28 Kompresörlü Nebülizatör Cihazı

Omron C28 Kompresörlü Nebülizatör Cihazı, solunum yollarının tedavisi için tasarlanmış bir kompresör nebülizörüdür. Astım, bronşit ve KOAH gibi durumların semptomlarını hafifletme etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Hızlı inhalasyon tedavisi ve sağlam bir tasarım sağlayan CompAIR C28P, özellikle sık nebülizasyon gerektiren hastalar için uygundur.

Yüksek verimli ve güçlü kompresör nebulizeri
CompAIR C28P nebülizör, güçlü kompresör ve OMRON’un Sanal Valf Teknolojisi (V.V.T) sayesinde kısa bir inhalasyon süresini verimli ilaç verme ile birleştiren yüksek verimli bir nebülizördür.

Nebulizatör hastanın solunum düzenine uyum sağladığından yüksek verim elde edilir. Nefes alırken ilaç israfını azaltır ve nefes alırken ilaç mevcudiyetini en üst düzeye çıkarır. Bu sayede daha fazla ilacın akciğerlere depolanması ve dolayısıyla daha yüksek etkinlik kazandırılması sağlanır.

Daha kısa inhalasyon süresi
Dakikada 0.5 ml yüksek nebulizasyon oranıyla CompAIR C28P, ilacın hızlı bir şekilde verilmesini ve dolayısıyla daha kısa tedavi süresinin elde edilmesini sağlayabilir. 5 dakikadan daha kısa bir sürede, 2.5 ml salbutamol ile tedavi edilebilir, böylece hasta daha hızlı bir rahatlama sağlar.

Sık kullanım için basit ve sağlam tasarım
CompAIR C28P nebülizör, sık kullanım sağlamak için sağlam bir tasarım ve uzun ömürlü kompresöre sahiptir. Günde birkaç kez tedavi gerektiren hastalar için özellikle yararlıdır.

Nebulizatör tek tuşla işlem ile gelir, bu da kullanımın çocuklar için basit ve uygun olduğu anlamına gelir. Su korumalı anahtar, temizliği güvenli ve kolay hale getirir.

Sanal Vana Teknolojisi
OMRON’un benzersiz Sanal Vana Teknolojisi (V.V.T.), her bir nefesiyle odanın otomatik olarak açılmasını ve kapanmasını sağlayan ve solunum gazının solunması olasılığını ortadan kaldıran solunum terapisinde yenilikçi bir atılımdır.

omron-c28-kompresorlu-ev-tipi-en-ucuz-kaliteli-nebulizator-cihazi-urun-ozellikleri-fiyati-satin-al

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap