Nebülizatör

Rossmax NE 100 Kompresörlü Nebülizatör Cihazı

Rossmax NE 100 Kompresörlü Nebülizatör Cihazı

Rossmax NE 100 Kompresörlü Nebülizatör Cihazımız, kendi segmentinde bir çok markayı geride bırakacak özellikte olup, kullanımı kolay ve ilacı parçalama oranı yüksek ve ciğerlere daha fazla nüfuz etmesini sağlayan 3 yıl garantili bir cihazdır. Fiyatı kalitesine göre çok uygun olup gözde nebülizatör cihazlarından biridir.

Rossmax NE 100 Ürün Özellikleri:

Güçlü piston kompresör
Nebulizasyon Oranı 30 0.30 ml / dak
Hijyenik ve Ergonomik Tasarım
Temizlemesi kolay
2si bir arada mesh (ilaç) kabı
Montaj ve demontajı kolay
MMAD ≤2.6 μm
İnce Partikül Dozu (FPD):% 80-85
Etkin solunum tedavisi için tutarlı ince parçacık büyüklüğü
Yetişkin ve çocuk için ağızlık ve maskeler dahildir
İlaç kabının maksimum kapasitesi 5 ml’dir ve fazla doldurulmamalıdır.
3 yıl garanti
İsviçre Patentli

Dayanıklı kullanım, ortama bağlı olarak değişebilir.
• Ana ünite 5 yıl
• Nebulizatör Seti 1 yıl
• Hava Tüpü, Ağızlık 1 yıl
• Hava Filtresi 60 gün
• Yetişkin ve çocuk maskeleri 1 yıl kullanılabilir

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap