Nebülizatör

Omron MicroAIR U100 Taşınabilir Mesh Nebülizatör

Omron MicroAIR U100 Taşınabilir Mesh Nebülizatör

Omron MicroAIR U100 Nebulizatör verimli, sessizdir ve çantanıza kolayca sığar – böylece hayatınız sizi nereye götürürse, tüm aileniz rahatça nefes alabilir.

Geleneksel nebulizörler hacimli ve yer kapladığından, Omron MicroAir U100 kolay taşınabilir özelliktedir.

Artık yoldayken bile rahatlama parmaklarınızın ucunda. Pil ile çalışan MicroAIR U100, ihtiyaç duyduğunuz her an için kompakt, seyahat etmeye hazır ve ulaşılması kolay.

Geleneksel nebulizörler yüksek sesli olsa da, MicroAIR U100 neredeyse sessizdir.

Tek bir tuşa basmanız, doğal olarak nefes almanız ve işiniz bittiğinde çantanıza geri koyabilirsiniz.

Herhangi bir açı veya pozisyondan bile MicroAIR U100, uzanma, ayağa kalkma veya maymun çubuklarından baş aşağı sarkıyor olsanız da etkili bir tedavi sunmanıza yardımcı olur.

Tek yapmanız gereken, sizin için en rahat pozisyonu bulmaktır

omron-microair-u100-mesh-sessiz-cep-tipi-tasinabilir-nebülizer-cihazi-urun-ozellikleri-fiyatlari-satis-noktasi-istanbul-iletisim

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap