Genel Solunum Cihazları Ventilatörler

Oxivent Life Ambulans Tip Transport Taşınabilir Acil Durum Ventilatörü

Oxivent Life Ambulans Tip Transport Ventilatör

Oxivent Life Ambulans Tip Transport Taşınabilir Acil Durum Ventilatörü, küçük boyutuna ve hafif olması sebebiyle respiratör tedavisinde önemli rol oynar.

Oxivent Life Ventilatör Ürün Özellikleri:

* Dijital manometrelidir
* Volumetrik
* Zaman çevrimli
* Geniş programlı ventilasyon modları içerikli
* Basınç sınırlamalı
* Küçük, hafif ve taşınabilir
* Yetişkin, Çocuk ve bebekler için kullanıma uygun
* Solunum Modları: AUT + AST, PSV + Apne Yedekleme, CPAP, PEEP, NIV
* TS EN 794-3 A2 standardı gereğince batarya ve gaz basıncı seviyesi kritik seviyeye geldiğinde susturulmayan sesli alarm özelliği bulunmaktadır.

 

 

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap