Muayene Masası

Resepsiyon Masası, Hastane Bankoları Modelleri

Resepsiyon Masası Nedir?

Resepsiyon masası, hastane bankosu olarak ta adlandırılmış olup; otellerde, hastanelerde ve sağlık merkezlerinde hastaların ve hasta yakınlarının karşılanarak, danışmanların ve hastane görevlilerinin bulunduğu ve hizmet verdiği alandır.

Hastane bankoları tercihi tasarım açısından son derece önemlidir. Tasarım yapılırken, bankonun koyulacağı alanın belirlenmesi, kullanım alanı, yer ve mekanın özellikleri göz önünde bulundurularak imal edilmelidir.

hastane-bankolari-ahsap-modelleri-fiyatlari-imalati-ureticileri-istanbul

Hastane Bankosu Tercihi Nasıl Yapılmalıdır?

Hastane için banko tercihi yapılırken, çevreye zararlı bir madde içermemesi gerektiği gibi hijyenik olması da büyük önem teşkil etmektedir. Steril olmayan ve zararlı maddeler içeren bankolar hastane kuralları gereği kabul edilmemektedir.

Hastane bankoları kolay temizlenebilmeli ve kullanışlı olmalıdır. Hijyenik olması hastalarınızın sağlığını önemsemek yönünde olmalıdır.

Hastane bankoları modelleri tercihi yapılırken, hasta kabul ve kayıt bölümleri olmalı ve kullanışlı olmalıdır. Bankoların, rafları, bölmeleri, çekmeceleri ve dolapları kullanışlı olmalıdır.

 

resepsiyon-ofis-karsilama-masasi-banko-modelleri-fiyatlari

 

Bankolar, leke tutmamalı, kolay temizlenebilmeli ve ferahlığın sağlanması için ışığı geçirebilmelidir. Hastanenin dekoruna uygun olmalıdır aksi taktirde göz zevkini bozacak ve şık durmayacaktır.

Banko, yaralanma, sürtme ve çarpma gibi unsurlar göze alınarak oluşacak zararlar engellenmelidir ve yere sabitlenmelidir.

Hastane bankosu veya resepsiyon masası satın almak için lütfen firmamızla iletişime geçiniz. Konusunda uzman ekibimiz ihtiyaçlarınızı belirleyerek fiyatlandıracaklardır.

resepsiyon-misafir-karsilama-bankosu-masalari-uretici-imalatcı-satis-fiyatlari

 

hastane-resepsiyon-karsilama-banko-modelleri-uretim-merkezi

resepsiyon-hastane-bankolari-ahsap-mobilya-modelleri-fiyatlari-imalati-ureticileri-istanbul

ofis-buro-hastane-klinik-resepsiyon-karsilama-masalari-bankolari-uretici-firmalari

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap