Kol ve Omuz

Ayarlanabilir Omuz Destekli Fileli Kol Askısı

Fileli Kol Askısı Ne İşe Yarar?

Fileli kol askısı, diğer kol askılarından en önemli farkı file örgü olarak üretilmiş olmasıdır. Daha çok yaz aylarında tercih edilir, kullanıcı kişinin sıcaktan çok fazla etkilenmemesi ve hava almasını sağlar. Örneğin; neopren kumaşlı bir kol askısı yazın daha çok sıcak etkisi ve terleme sonrası kaşıntı yaratacağından, fileli kol askısı kullanmak daha etkili olacaktır. Fileli kol askısı omuz, dirsek ve kolu stabilize ederek, nötr duruma getirerek kullanıcıya rahatlık sağlar.

Fileli Kol Askısı Nerede Kullanılır?

Omuz çıkıklarında
Kol kırıklarında
Bilek kırıklarında
Ameliyat öncesi ve sonrasında
Hafif burkulmalar
El ve parmaklarda oluşan zedelenme ve kırıklarda

Fileli Kol Askısının Ürün Özellikleri

Hava alabilen file kumaştan örgülüdür
Kol, dirsek ve omuzu sabitleyerek nötr konumda tutar.
Ayarlanabilir sürgü tokası vardır.
Yumuşak doku iyileşmesinde idealdir
Yüksekliği ayarlanabilir askısı mevcuttur
Yön durumu olmadığından her iki kol içinde kullanılabilir
Unisex bir ürün olup hem kadın hem erkekler için uygundur
%90 Naylon, %10 Polyesterden oluşmaktadır.
Doğru kol askısı almak için dirsekten bileğe kadar uzunluk alınması en uygun olandır.

fileli kol askısı fiyatı ne kadar, alçılı kol askısı medikal, kol askısıyla önkol bilek ve el tespiti, kol askısı kullanımı, kol askısı nasıl bağlanır yapılır takılır, kol askısı nerede satılır,

Fileli kol askısı fiyat ve diğer bilgiler için lütfen firmamızla iletişime geçiniz. Kadıköy ve Göztepe (Ataşehir) mağazalarımızdan da gidip satın alabilirsiniz.

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap