Kol ve Omuz

Omuz Çıkığı Velpo Tespit Bandajı

Omuz Çıkığı Kırığı Velpo Bandajı Ne İşe Yarar?

Velpo Bandajı, omuz kırık ve çıkıklarında, omuz sıkışma sendromlarında, kıkırdak ve bağ yırtılmalarında, yumuşak doku sorunlarında; omuzun sabitlenmesi ve hareket etmemesi gereken durumlarda  velpo tespit bandajı kol ve omuzu mükemmel bir şekilde sabitleyerek kullanıcının hareket etmemesini ve ağrısını engeller.

Omuz eklemimiz, vücudumuzun en hareketli eklemlerinden biridir. Omuz ekleminde ve kemik bağlantısı kopmalarında meydana gelen zorlamada ve yaralanmada eklemi geçici olarak deforme eder ve hareketsiz hale getirir. Bu durum ani ve şiddetli bir ağrı ile sonuçlanabilir. Oluşan bu ağrıları giderebilmek için omuz bandajı kullanılır.

Velpo Tespit Bandajı Ürün Özellikleri

Neopren kumaştan üretilmiştir.
Omuz çıkık ve yaralanmalarında kullanılır
Ayarlanabilir kol askısı ile askılar arkadan çapraz bağ ile ön kola bağlanır.
Kutu içinde bulunan ikinci kalın askı ile askının bir kısmı koltuk altından geçerek, ağrılı omuz kısmından sabitlenir.

velpo omuz bandajı nedir ne ise yarar fiyatlari nasıl takılır, velpo bandajı kullanımı, velpo omuz tespit bandaji, omuz bandajı, omuz kol bandajı, omuz kırıklarında bandaj, omuz koruyucu bandaj,

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap