Kol ve Omuz Ortopedi Ürünleri

Açı Ayarlı Dirsek Kontraktür Ortezi

Açı Ayarlı Dirsek Kontraktür Ortezi Nedir?

Dirsek Kontraktür Ortezi, dirsek ekleminin mobilizasyonu için özel olarak tasarlanmıştır. Açı ayarlı kol kontraktür ortezi, medial ve lateral epikondilit kırıkları, dirsek çıkıklarında ve artroliz (eklem içi yapışıklıkların giderilerek ekleme hareket kazandırılması) sonrası geçici immobilizasyon gerektiren durumlarda, dirsek ekleminin kontrollü mobilizasyonu için tasarlanmıştır.

Dirsek Kontraktür Ortezi/Ekstansiyon Ateli Nerede Kullanılır?

Dirsek artrit veya dirsek kırık operasyonunda,
Dirsek iç ve dış yan bağ kopmalarında,
Kol kemik kırıklarında,
Kol hareketinin kısıtlanmasında belli bir açı vererek sabitlenmesi gereken durumlarda,
Dirsek birleştirme veya yumuşak doku hasarının azaltılması ve kontraktürü önlemede konservatif tedavisinde,
Distal mili kırıklarının stabilizasyonu,
Dirseğin postoperatif rehabilitasyonunda,
Dirsek kol ameliyat öncesi ve sonrasında dirsek ekstansiyon ateli sadece doktor tavsiyesi ile kullanılır

açı ayarlı dirseklik, açı ayarlı dirseklik fiyatları, cyberg açı ayarlı dirseklik, kol kontraktör ortezi, açı ayarlı kol kontraktü ortezi, dirsek kontraktür ortezi fiyatları, dirsek ekstansiyon ateli, dirsek mobilizasyonu

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap