Hastane Malzemeleri Genel Sağlık Bilgileri

İlaç ve Malzeme Dolapları

İlaç ve Malzeme Dolabı Nedir ?

İlaç ve malzeme dolabı, ilk yardım müdahale ekipmanlarının ve hastanede hasta için kullanılan sağlık malzemelerinin saklandığı ve muhafaza edildiği kilitli dolaplardır. İlaç ve malzeme dolapları sadece sağlıkçıların kullandığı hastane malzemelerinden biridir.

Günümüzde OSGB ve İSGB‘lerde de kullanılan ürünlerden biridir. İş yeri revir odaları, doktor odalarında da bulunması gereken tıbbi malzeme ve ilaçların muhafaza edildiği ve hatta iş yerinde çalışan kişilerin sağlık dosyalarının da saklandığı kilitli bir dolaptır. İhtiyaca göre tek kapılı, çift kapılı, boydan camlı veya boydan kapaklı vb gibi tercihe göre seçim yapılarak alım yapılmaktadır.

İlaç ve Malzeme Dolabı Ne İşe Yarar?

  • Hastane veya kullanılan departmandaki ilaçların ve tıbbi malzemeleri muhafaza eder.
  • İlaç veya tıbbi malzeme akışının rahatlıkla takip edilmesini sağlar.
  • İlaç veya tıbbi malzemenin kaybını ve kötüye kullanılmasını önler ve engeller.
  • İlaç veya tıbbi malzemenin kontrolünü sağladığı gibi doğruluğunu da sağlar.
  • İlaçların kilitli alanda olması sebebiyle, hasta güvenliği de sağlanmış olur.
  • Sadece hekim ve sağlık çalışanlarından biri sayesinde kullanım sağlanır.

İlaç ve Malzeme Dolapları Modelleri

Tek Kapılı İlaç ve Malzeme Dolapları

Çift Kapılı İlaç ve Malzeme Dolapları

Hemşire İlaç ve Malzeme Dolapları

medikal-urun-satis-sabit-telefonmedikal-urun-satis-whatsap

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap