Tansiyon Aletleri

Omron M2 Basic HEM-7021-E Dijital Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

Omron M2 Basic HEM-7021-E Dijital Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti

Omron M2 Basic tansiyon aleti, intellisense teknolojisine sahip olup ölçüm kolaylığı sağlayan aynı zamanda tek tuşla kullanıcı açısından kullanıcı dostu özelliğine sahiptir. Hafıza özelliği olmayıp son ölçümü gösteren bir tansiyon aletidir. Kan basıncınızı rahat, doğru ve güvenilir bir şekilde kontrol edip takip edebilirsiniz. Hafif ve ergonomik özelliği ile yanınızda rahatça taşıyabilirsiniz.

Omron M2 Basic tansiyon aleti üst koldan ölçer özelliğine sahiptir. Tansiyon ölçümünde her zaman en doğru sonuç üst koldan sağlanmaktadır. İntellisense teknolojisine sahip özelliği ile yüksek basınç uygulayan tansiyon aletinin kişiye daha az rahatsızlık vermesini ve kolunu sıkmasını engeller.

 

omron-m2-basic-hem-7021-e-dijital-tansiyon-aleti-ozellikleri-hafizasiz-koldan-olcer-fiyatlari-en-ucuz-nasil-kullanilir-ne-kadar

 

Omron M2 Basic Hem-7021-E Tansiyon Aleti Ürün Özellikleri:

Tek dokunuşla kolay ve hızlı kan basıncı almayı sağlama
Manşet genişliği 22-32 cm arasıdır
Intellisense teknoloji özellikli
Üst koldan ölçme özellikli
Hafızasız olup son ölçüm gösterir
Doğru manşet takma özelliği göstergeli
Klinikçe doğrulanmıştır
İnme önleme özellikli ve göstergeli
Uzunluk: 13 cm
Yükseklik: 17 cm
Derinlik: 12 cm
Kutu İçeriği: Manşet, Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi, Tansiyon Aleti, Piller ve Saklama Çantası
2 yıl garantili

omron-m2-basic-intellisense-compact-koldan-tansiyon-olcme-aleti-en-ucuz-uygun-kaliteli-fiyati-medikal-nereden-nasil-satin-alinir

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap