Tansiyon Aletleri

Omron RS2 HEM-6121-E Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

Omron RS2 HEM-6121-E Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

OMRON RS2 bilekten ölçer tansiyon aleti, kan basıncı monitörü tamamen otomatiktir ve kan basıncınızı kontrol etmenin kolay ve rahat bir yolunu sağlar. Daha rahat bir deneyim için hafif şişirme ve indirme için optimum hız ve basıncı belirleyen OMRON Intellisense teknolojisine sahiptir.

 

omron-rs2-kompakt-hem-6121-e-dijital-bilekten-olcer-tansiyon-aleti-urun-ozellikleri-fiyati-bayileri-en-ucuz-uygun-nereden-nasil-satin-alinir

 

Omron RS2 HEM-6121-E Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti Ürün Özellikleri:

Tek tuşla otomatik ölçüm özellikli
Doğru manşet sarma kılavuzu özellikli
Hipertansiyon gösterge özelliği ile yüksek tansiyon kontrol etme kolaylığı
Düzensiz kalp atışı dedektör özellikli
Kolay ve rahat kullanım özellikli
30 hafıza okuma imkanı
Bilekten ölçer özellikli
Bilek manşet ölçüsü 13.5-21.5cm
Klinik doğrulama özellikli
Intellisense teknolojisine sahiptir
İnme önleme özellikli
Uzunluk : 11 cm
Yükseklik: 11 cm
Derinlik: 10 cm
Kutu İçeriği: RS2 kan basıncı monitörü, kullanım kılavuzu, garanti belgesi, piller ve saklama kutusu

omron-rs2-dijital-bilekten-olcer-tansiyon-aleti-urun-ozellikleri-fiyati-bayileri-en-ucuz-uygun-nereden-nasil-satin-alinir-istanbul

 

omron-tansiyon-aleti-bilekten-olcum-rs2-en-kaliteli-ucuz-uygun-kompakt-fiyatlari-nasil-satin-alabilirim

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap