Tansiyon Aletleri

Omron RS3 HEM-6130-E Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

Omron RS3 HEM-6130-E Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

Omron RS3 Dijital Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti, gelişmiş analitik teknolojisi ile doğru bir kan basıncı ölçüm okuması yaptığından emin olabilirsiniz.

Omron RS3 tansiyon aleti, 10 dakikalık bir süre içinde alınan son 3 okumaya kadar otomatik olarak görüntüleme sağlar. Başka bir tansiyon aleti bir sonucun doğruluğunu sağlamak için herhangi bir hareketi (okumaları geçersiz kılabilir) vurgular.

Omron RS3 tansiyon aleti, bir bilek monitörü için müthiş bir doğruluk düzeyi sağlar. Kardiyovasküler riskinizi tespit etmeye yardımcı olma özellikli bir tansiyon aletidir.

omron-rs3-kompakt-hem-6130-e-dijital-bilekten-olcer-tansiyon-aleti-urun-ozellikleri-fiyati-bayileri-en-ucuz-uygun-nereden-nasil-satin-alinir-istanbul-anadolu

 

 

omron-rs3-kompakt-hem-6130-e-dijital-bilekten-olcer-tansiyon-aleti-urun-ozellikleri-fiyati-bayileri-en-ucuz-uygun-kaliteli-nereden-nasil-satin-alinir-istanbul

 

Omron RS3 HEM-6130-E Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti Ürün Özellikleri:

Kan basıncı ölçümü bilekten sağlanır
Kompakt ve ergonomik tasarım
Kullanım kolaylığı sağlar
Hafif olup, çantada taşıma özelliklidir
60 hafıza okuma özellikli
Bilek manşet ölçümü: 13,5 – 21,5 cm arasıdır
Doğru manşet gösterge özelliklidir
Kolay yüksek tansiyon renk gösterge özelliklidir
Kan basıncı seviyesi göstergelidir
Son 3 ölçümün ortalamasını alır
Düzensiz kalp atışı tayinini sağlar
Vücut hareketini algılama özelliklidir
Klinikçe doğrulanmış ve onaylıdır
Intellisense teknolojisine sahiptir
İnme önleme özelliklidir
Uzunluk: 11 cm
Yükseklik: 11 cm
Derinlik: 10 cm
Kutu İçeriği: RS3 kan basıncı monitörü, garanti belgesi, bir çok dilde kullanım kılavuzu, piller ve saklama kutusu

omron-tansiyon-aleti-bilekten-olcum-rs3-hem-6130-e-en-kaliteli-ucuz-uygun-kompakt-fiyatlari-nasil-satin-alabilirim-istanbul

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap