Tansiyon Aletleri

Omron M2 HEM-7121-E Dijital Üst Koldan Ölçer Hafızalı Tansiyon Aleti

Omron M2 HEM-7121-E Dijital Tansiyon Aleti

Omron M2 hafızalı dijital tansiyon aleti ile artık kan basıncınızı rahatça, doğru ve hızlı bir şekilde kontrol etmek ve sonuçlarını kolayca izleme seçeneğine sahipsiniz. Kullanımı her kullanıcı kolay olmanın yanı sıra, bir dokunuşla tansiyon okuma alabilirsiniz. Omron M2 yumuşak manşet ile şişirme için Intellisense teknolojisine sahip tam otomatik bir tansiyon aletidir.

Omron teknolojisinin eşsiz Intellisense özelliği sayesinde manşetin aşırı şişmesinden daha az rahatsızlık duyulması sağlanmaktadır.

 

omron-m2-hem-7121-e-dijital-tansiyon-aleti-ozellikleri-hafizali-koldan-olcer-fiyatlari-en-ucuz-nasil-kullanilir-ne-kadar

 

Omron M2 Dijital Tansiyon Aleti Ürün Özellikleri:

Hipertansiyon teşhis ve izlemeye yardımcı olur
Kardiyovasküler riskinizi tespit etmeye yardımcı olabilir
Dahili hafıza son 30 ölçümü saklar
İçerdiği manşet, 22-32 cm çevresi olan kollara uyumludur
Üst koldan ölçüm özelliklidir
Manşet wrap özelliği ile manşet takma doğruluğu
Düzensiz kalp atışı tayini görebilme
Klinik tarafından onaylı
Intellisense teknolojisine sahip
İnme önleme özellikli
Uzunluk: 13 cm
Yükseklik: 17 cm
Derinlik: 12 cm
Kutu İçeriği: Manşet, Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi, Tansiyon Aleti, Piller ve Saklama Çantası
2 yıl garantili

omron-m2-intellisense-compact-koldan-tansiyon-olcme-aleti-en-ucuz-uygun-kaliteli-fiyati-medikal

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap