Tansiyon Aletleri

Omron RS1 HEM-6160-E Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

Omron RS1 HEM-6160-E Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

Dijital tansiyon aletleri piyasaya çıkmadan evvel, tansiyonu ölçmek için bir eczaneye veya tıbbi sağlık merkezine uğrar ve tansiyonumuzun ölçmesini takip ederdik.

Gelişen teknoloji ile artık evde, sokakta ve iş yerimizde tansiyonumuzu kendimiz ölçebiliyoruz. Bu noktada Omron RS1 dijital bilekten ölçer tansiyon aleti hem taşıma kolaylığı hem de rahat ölçüm sebebiyle en çok tercih edilen Omron ürünlerinden biridir.

 

omron-rs1-kompakt-hem-6120-e-dijital-bilekten-olcer-tansiyon-aleti-urun-ozellikleri-fiyati-bayileri-en-ucuz-uygun-nereden-nasil-satin-alinir

 

Omron RS1 HEM-6160-E Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti Ürün Özellikleri:

Otomatik bilekten kan basıncı monitörü ile kan basıncı takibi sağlar
Büyük dijital ekran özelliklidir
Monitörde tarih ve saat ayarı yapılabilir
Tek bir tuşla kullanım kolaylığı sağlar
Kalp atışı yani nabız özelliği tespiti sağlar
Düzensiz kalp atışını gösterir
Osilemetrik ölçme metodu özelliklidir
Kompakt ve kullanımı kolaydır
Doğru manşet sarma kılavuzu özelliklidir
Hafızasız olup son ölçümü gösterir
Gerekli piller 2 x AAA pil dahildir.
Üretici 2 yıl garantilidir.
Büyük sağlık kuruluşları tarafından klinik onaylıdır
Düzensiz kalp atışı dedektörü.
Manşet genişliği: 13,5-21,5cm dir

omron-rs1-dijital-bilekten-olcer-tansiyon-aleti-urun-ozellikleri-fiyati-bayileri-en-ucuz-uygun-nereden-nasil-satin-alinir-istanbul

 

omron-tansiyon-aleti-bilekten-olcum-rs1-en-kaliteli-ucuz-uygun-kompakt-fiyatlari-nasil-satin-alabilirim

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap