Tansiyon Aletleri

Omron M3 Comfort Intellisense HEM-7134-E Tansiyon Aleti

Omron Tansiyon Aletleri Hakkında Genel Bilgi

Omron markasının tansiyon aletlerinde bulunan ana özelliklerinden biri insanlar için ana risk faktörü olan inme için hipertansiyonun izlenmesine yardımcı olur. Tansiyon aleti seçerken yüksek derecede doğruluk ve kalite oranını göz önünde bulundurmak temel faktörlerden biridir.

Omron markası özellikle evde tansiyon takibini her yaşta rahat ve kolaylıkla sağlamak için sürekli olarak yenilik göstermektedir. Tüm omron tansiyon aletleri ve manşetlerinin hatalı ölçüm riskini azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Omron ürünlerinin her biri doğru izleme, takip etme ve sonuçlarına katkıda bulunan kritik öğeleri bir araya getirerek üst kol ve bilek tipi tansiyon aletlerinde buna göre çeşitlilik sunar. Bu çeşitlilikte dikkat edilen en önemli kriterler şunlardır:
Klinik olarak kanıtlanmış ölçümler
Yenilikçi ve ilerici Intellisense Teknolojisi
Düzensiz kalp atışı takibi saptama durumu
Uzun süreli tansiyon verisi izleme durumu

 

omron-m3-comfort-intellisense-hem-7134-e-tam-otomatik-tansiyon-aleti-fiyat-ozellikleri-nasil-kullanilir-nereden-satin-alinir-mansonu-en-ucuz-uygun

 

Omron M3 Comfort Intellisense Tansiyon Aleti

Hızlı ve doğru tansiyon takibi sağlar
İnme risk faktörünün saptanmasına yardımcı olur
Klinik olarak kanıtlanmıştır – Avrupa Hipertansiyon Derneği standartları ile uyumludur
Intellisense teknolojisi – Kan basıncını her kullanımda manşeti ideal düzeye kadar şişirir
Üst kol çevresinde tüm pozisyonlarda doğru sonuç sağlayan 360° doğruluğu destekleyen teknolojiye sahip Intelli Wrap Manşet içerir ve hataları azaltır
Düzensiz kalp atışı saptama – Düzensiz kalp atışı saptanıp saptanmadığını gösterir
Kolay yüksek tansiyon LED göstergesi – tansiyonunuzun normal aralıktan daha yüksek olup olmadığını gösterir
Diğer cihazlara oranla en kolay bir kullanıma sahip olmaktadır
2 faklı kişiyi 60şar adet ölçüm kaydetme özellikli, birden fazla kişinin tansiyon değerlerini ölçümleyip kayıt altında tutabilme özelliği
Kan basıncını 1. ve 2. kişi olarak kaydetme özellikli
Adaptörle veya pille kullanabilme özellikli
Büyük dijital özellikli
Tarih ve saat ayarlanabilir olması
Son 3 ölçümün ortalama değerini verebilir özellikli
22 cm- 42 cm arası en ideal manşet boyuna sahiptir
Her dilde kullanım kitapçıkları
İki yıl garantili
Yumuşak ve özel çanta içerikli
3 göstergeli ekran özellikli

omron-m3-dijital-koldan-olcer-tansiyon-aleti-manseti-kullanimi-fiyati-urun-ozellikleri-nereden-nasil-satin-alinir

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap