Tansiyon Aletleri

Tansiyon Holteri Sistemi Microlife Watch BP 03

tansiyon-holteri-sistemi-microlife-watch-bp-03-ozellikleri

Microlife WatchBP 03 (Ofis Dışı) objektif ambulatuvar ve tansiyon ölçüm sonuçları güvenilir bir şekilde kendi başınıza elde edebilmeniz için tasarlanmıştır ve Avrupa Hipertansiyon Derneği’nin (ESH) ve Amerikan Kalp Derneği’nin (AHA) ofis tansiyon ölçümüne dair tavsiyelerine bağlı kalarak bu kuralları takip etmektedir. Microlife WatchBP O3 ESH protokolüne uygun şekilde kliniksel olarak onaylanmıştır. Hipertansiyon (Yüksek Tansiyon) teşhis ve tedavi süresince evde kan basıncı, nabzın düzenli ölçülmesine ve doktorun düzenli takibine yardımcı olmayı sağlar.Tansiyon takibinin gereklerine uygun olarak 7 gün boyunca yalnızca ESH tarafından belirtilen zaman aralıklarında ölçüme izin verip kaydeden TEŞHİS (Diag) modu bulunmaktadır.
İstenildiği zaman ölçüm yapmayı sağlayan 250 hafızalı STANDART (Usual) moda sahiptir. Özel programında bilgisayara veri aktarma, MS Excel sayfasında saklama ve çıkış alma özelliğine sahiptir.

Tansiyon Holteri Sistemi Microlife Watch BP 03 Özellikleri

 • Kullanıcı rahatlığı açısından geniş ekran özelliğine sahiptir
 • Portatif ve taşıma kolaylığı, kompakt yapı
 • ESH/AHA yönergelerine uygun tasarım
 • Ambulatuar, Home, Casual olmak üzere 3 farklı ölçüm modu
 • Ambulatuar modda 24 saatlik ölçüm özelliğine sahiptir
 • Evde kolay kullanım imkanı
 • Bilgisayara veri aktarımı imkanına sahiptir
 • Rapor alma ve saklama imkanı sağlar

Tansiyon Holteri Sistemi Kullanım Kılavuzu

tansiyon-holteri-sistemi-microlife-watch-bp-03-ekran-ozellikleri-kullanim-kilavuzu

Yukarıdaki  görselde Tansiyon Holteri Sisteminin ekran özellikleri yer almaktadır. Soldaki görselde Tansiyon Holteri Sisteminin ekran özellikleri yer almaktadır.

 

Tansiyon Holteri Sistemi Nasıl Kullanılır ?

Cihazı Çalıştırma

Batarya yuvası üzerinden koruyucu bandı sökünüz.

1) Yılı ayarlayınız

Koruyucu bandı söktükten veya yeni batarya taktıktan hemen sonra Yıl numarası ekranda yanıp sönecektir. Yılı seçmek için M butonunu kullanınız. Seçiminizi Onaylamak için ON/OFF (AÇMA/KAPAMA) butonuna basınız.

M Butonu seçim içindir. ON/OFF Butonu onay içindir.

2) Ayı ayarlayınız

Ayı ayarlamak için M Butonunu kullanınız. Onaylamak için ON/OFF (AÇMA/ KAPAMA) butonuna basınız.

3) Günü ayarlayınız

Günü ayarlamak için M Butonunu kullanınız. Onaylamak için ON/OFF (AÇMA/KAPAMA) butonuna basınız.

4) Zamanı ayarlayınız

Saat ve dakika ayarlandıktan ve ON/OFF (AÇMA/KAPAMA) butonuna basıldıktan sonra tarih ve zaman ayarlanmış olacak ve güncel saat görüntülenecektir.

Zaman ve tarihi değiştirmek için kısa süreli olarak batarya yuvasından bir bataryayı çıkarıp tekrar takınız. Yıl numarası yanacaktır.

5) Kaf ebadını onaylama 

WatchBP O3 cihazıyla çeşitli ebatta farklı kaflar kullanılabilmektedir.  Lütfen sadece Microlife kaflarını kullanınız.

6) İşletim Modunu Seçme

Her kullanımdan önce uygun ölçüm modunu seçmek için cihazın yanındaki Mod Şalterini kullanınız.

WatchBP O3 3 ölçüm modu sunmaktadır:

«AMBULATORY (AMBULATUVAR)», «HOME (EV)» veya «CASUAL (GÜNLÜK)» mod.

«AMBULATORY(AMBULATUVAR)» Modu
Tam programlanabilir 24 saatlik ofis dışı hasta tansiyon ölçümü için Select «AMBULATORY (AMBULATUVAR)» modunu seçiniz.

 • Programlanabilir Ölçüm Aralıkları
  Cihaz hekim tarafından programlanan 15, 20, 30 veya 60 dakikalık sabit aralıklarla otomatik olarak ölçümleri alır.
 • Uyanık ve Uyku Saatlerini Ayarlama
  Her bir hastanın yaşam tarzına uyması açısından uyanık olduğu ve uykuda olduğu saatler size verilen WatchBP O3 yazılımı ile programlanabilmektedir.

Uykuda olunan ve uyanık olunan saat aralıkları bağımsız olarak da ayarlanabilir.

 

 

Ürün stoklarımızda mevcut olup, firmamıza uğrayarak ürünü tedarik edebilirsiniz, adres belirtirseniz ürün adresinize gün içinde kargoya verilir. Ürünlerimiz Fotoğraflarda Görüldüğü gibi %100 Orjinal, UBB Barkodlu,Faturalı ve 1. Kalitedir. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz ürünler Aras kargo olarak gönderimi yapılır. Kargo Paket gizliliği vardır. Kargo Paketinde kesinlikle iletişim bilginiz dışında farklı bir açıklama bulunmaz. Satışta olan ürünlerimizin %95 stoklarımızda mevcut olup, Mağaza ürünleri olduğu için ürün kalmaması durumunda size bilgi verilecektir. Olası stok problemleri için şimdiden anlayışınıza teşekkür ederiz. iade ve değişim için bizimle iletişime geçin. İade kriteri ambalajı bozulmamış ve tekrar satılabilir durumda olmalıdır.

Sağlık Bakanlığı 15.05.2014 tarihli 29001 sayılı Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği doğrultusunda, "Medikal Ürünlerin internet aracılığı ile satışı durdurulmuştur". İnternet sitemizde bulunan ve tanıtımını yapmış olduğumuz ürünlerin tamamı, bayisi olduğumuz ve yetkilendirilmiş olduğumuz firmaların ve Türkiye distribütörlerinin, ürünlerinin satışına firmamızın mağazasında devam etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için; Sağlık Bakanlığı ve Tıbbi Cihaz Kurumu izni ile yetkili, Sorumlu müdür, Satış ve Tanıtım Elemanlarımız; soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden, sizlere yardımcı olacaktır.
Anlayışınızdan ve firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yorum Yap